lucidscreening

Najnowsze Trendy W Paznokciach 2020

Paznokcie zima 2020 najnowsze trendy francuski manicure na kilka sposobów. Umówmy się jednak nie jest to moda dla każdego. Intrygujący i przyciągający wzrok wzór na paznokciach to obecnie powód do wyścigu wśród dziewczyn a jednocześnie przyjemny sposób na dbanie o siebie.

Tej zimy powraca gorący trend sprzed kilku sezonów czyli french manicure ale w kolorowej wersji.

Najnowsze trendy w paznokciach 2020. Od minimalistycznych akcentów na paznokciach kropkę tuż nad skórką po jasny geometryczny pop art aż po świeże spojrzenie na klasyczny francuski manicure. Modne paznokcie w 2020 najnowsze trendy 24 02 2020 katarzyna błażuk. Najnowsze trendy bluzki damskie.

Galaxy nails to jeden z wiodących trendów w paznokciach na 2020 rok. Ilość modnych wzorów paznokci z roku na rok rośnie dzięki czemu każdego sezonu możemy obserwować nowe trendy. Nie masz pomysłu na kolor manicure hybrydowego chciałabyś spróbować szalonych wzorków czy manicure żelowego.

Czym zaskoczą nas paznokcie w 2020 roku. Podstawę manicure stanowią ciemne kolory bazowe. Takiego paznokcie rzucają się w oczy i nie zawsze sprawdzą się w miejscu pracy.

Czarny granatowy ciemno fioletowy a. Zobacz nasz dział i wybierz najlepsze stylizacje paznokci. Rozszyfrujemy czym jest modny manicure japoński tytanowy czy french.

Jeśli jesteś miłośniczką modnego manicure koniecznie musisz poznać trendy na paznokcie wiosna 2020 ten sezon przynosi nieco świeżości i nietuzinkowych rozwiązań ale modne paznokcie wyróżniają się przede wszystkim pięknymi kolorami oraz zdobieniami. Specjalnie dla ciebie wybieramy najmodniejsze trendy w zdobieniu paznokci.