lucidscreening

Neonowa Czerwien Paznokcie

Chcesz być na bieżąco. Ale ja w tej czerwieni widzę odrobinę różu co bardzo przypadło mi do gustu. Jakoś magicznym trafem gdy się opalę latem używam praktycznie tylko tegokoloru bo właśnie znika jakoś ten pomarańcz i wpada tez w czerwień ale tylko przy opaleniźnie chciałabym znaleźć odcien taki jak na fotce.

Joanna pietrzyk o piątek września 19 2014.

Neonowa czerwien paznokcie. Neonowa czerwień dziś przychodzę do was z neonowym różem i delikatnym brokatem ktòrego użyłam do wykonania trójkątów z pasków do frencha. Wyślij pocztą e mail wrzuć na bloga udostępnij w usłudze twitter udostępnij w usłudze facebook. Neonowa czerwień witajcie moje drogie w dzień kobiet zaciągnęłam swojego chłopaka do arkad wrocławskich do niedawno otwartego stoiska flormaru.

Studio butterfly o 08 06. Mnogość lakierów mnie po prostu oczarowała i wiem że nie raz tam wrócę. Zapraszam do komentowania.

Neonowa czerwień hybryda z odrobiną błysku. How to stamp your nails perfect what you need for stamping which nail polish is best candymona duration. Całość pokryłam topem seche vite.

Neonowa czerwień żele z zawijaskami biżu. Wyślij pocztą e mail wrzuć na bloga udostępnij w usłudze twitter udostępnij w usłudze facebook udostępnij w serwisie pinterest. Nie lubiłam czerwieni ale chyba znalazłam swą idealną na paznokcie a jak wam się podoba.

Cieszyłam się tym kolorem na paznokciach ok. Neonowa czerwień i srebne kwiaty dziś po chwilowej przerwie przychodzę do was z mani jakie gościło na moich paznokciach w ostatni weekend tym razem postanowiłam zrobić mani w którym połączyłam neon róż i srebrne stemple a całość potraktowałam matowym topem. świeży pomidor z nutą fluo maliny.

Hybryda to doskonała alternatywa dla zwykłego lakieru dla osób które często malują paznokcie na różne kolory można oczywiście robić zdobi. Niestety aparat bardzo dokładnie koloru nie uchwycił. Paznokcie żelowe lublin paznokcie żelowe wzory stylizacja paznokci lublin.

Wyślij pocztą e mail wrzuć na bloga udostępnij w usłudze twitter udostępnij w usłudze facebook udostępnij w serwisie pinterest. Faktycznie hybrya neon red zindigo jest pomarańczowa ale tylko na bladych dłoniach. Studio butterfly o 07 55.

O lipca 19 2019.