lucidscreening

Neonowe Kolory Paznokci

Neonowe paznokcie to stuprocentowa ekstrawagancja. Piękne i nasycone kolory ubrań czy dodatków zachęcają do odwzorowania ich na swoich dłoniach. Takie krzykliwe kolory na pazurkach powinny iść w parze z mało rzucającymi się w oczy ubraniami a także niezbyt wyrazistym makijażem.

Najpopularniejsze neonowe odcienie w manicure to pomarańczowy zielony żółty i różowy.

Neonowe kolory paznokci. Taki manicure to must have tego sezonu chyba każdej z was neonowe paznokcie kojarzą się właśnie z latem. Neonowe paznokcie można uzyskać także przy pomocy lakieru żelowego łatwego w aplikacji również utwardzanego w lampie uv. Do zalet produktu tego typu zaliczamy fantastyczne krycie cudowne neonowe kolory i brak odprysków.

Możesz zdecydować się na jeden lub dwa kolory albo każdy paznokieć pomalować inaczej. Neonowe paznokcie to świetny wybór na sezon wiosenno letni. Neonowe paznokcie to jeden z podstawowych elementów większości wiosennych i letnich stylizacji.

Poniżej znajdziecie aż ponad 20 fenomenalnych inspiracji na modne paznokcie które na pewno was zachwycą. W dzisiejszym wpisie zaproponujemy wam neonowe paznokcie na lato. To idealny czas kiedy możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa na swoich pazurkach.

świetnie współgrają z przewiewnymi kreacjami. Manicure jest w tym momencie naszą ozdobą i odgrywa dużą rolę w postrzeganiu naszego wizerunku. Chcesz być na bieżąco.