lucidscreening

Neonowy Czerwony Paznokcie

Tak jak obiecałam przywiozłam całą walizeczkę kolorowych lakierów którymi będę tworzyć nowe wzorki. Hot trend w manicure na wiosnę 2019. Polecam inne moje filmiki.

A kolorem na nim dominującym będzie kolejny neonowy lakier w odcieniu różowym połączony z czystą bielą a całość została przełamana czarnym zdobieniem.

Neonowy czerwony paznokcie. Mi te kolory kojarzą się z początkami na moim blogu i zamiłowaniem do jaskrawych ubrań nie zawsze w trafionych zestawieniach czego efektem były często kiczowate stylizacje. Top baza czerwony intense red 027 czarny black diamond 031 biały strong white 001. Witam was po wakacyjnej przerwie.

Kolor ten zdecydowanie wyróżnia się i przykuwa uwagę kojarzy się z odwagą i wrażliwością. Zapraszam na kolejną prezentacje koloru neon. Wcale nie muszą być nudne.

Jest najsilniej stymulującym ludzką psychikę kolorem. Blog na którym zamieszczane są zdjęcia paznokci wykonywanych w salonach pazoo w krakowie. Kryształki swarovksiego neonowe paznokcie paznokcie zielona góra paznokcie żelowe świecące paznokcie żel na naturalnej płytce paznokcia żel neonowy 3 komentarze.

Jak pomalować paznokcie lakierem hybrydowym łatwe zdobienie wiosenne duration. Dziś postanowiłam nagrać film w którym pokazuje. Yolanta 15 stycznia 2015 01 42.

łatwe i szybkie zdobienie. Lakier neonowy żółty lovely butterfly colors nr 2 lakier neonowy różowy lovely exotic color nr 03 lakier neonowy pomarańczowy lovely exotic color nr 04. Tutorial na hybrydy paula paulina.

Neonowe odcienie semilac neonowe odcienie to silny trend na sezon wiosna lato 2019. Paznokcie neonowe paski studio paznokieć. Lakiery z firmy bluesky.

Kolejny bardzo prosty pomysł na paznokcie pojawia się na blogu dzisiaj sobota więc może pomysł ten wykorzystacie na swoich paznokciach.