lucidscreening

Ombre Hybryda Pędzelkiem

Studio butterfly o. Piękne ombre musze spróbować takim pędzelkiem może lepiej mi będzie wychodziło nóż tym wachlarzem. Najpiękniejsza czerwona hybryda poppy hill neonail.

Ombre na paznokciach ombre nails tutorial ombre hybrydowe krok po kroku pędzelkiem qyubgwfuyi.

Ombre hybryda pędzelkiem. Zawsze chciałam mieć na paznokciach tzw. Dzisiaj mały tutorial jak krok po kroku zrobić ombre hybrydą z 3 ech kolorów. Niedawno na instagramie zapowiadałam wam że znów mam ochotę zrobić ombre na paznokciach pierwsze moje podejście było w zdecydowanych nasyconych kolorach a dziś pokażę wam coś zupełnie innego.

B for beautiful nails 247 143 views. Zapraszam na instagram i facebook nails by ewelajna. Połączę delikatne pastelowe róże oraz brzoskwiniowo koralowy odcień.

Szybki film instruktażowy pokazujący jak łatwo można wykonać ombre na paznokciach. Pink and blue pastel ombre neonail jak zrobić poziome ombre gąbeczką na hybrydach. Wbrew pozorom ombre na paznokciach to niezwykle proste zdobienie wystarczy znajomość kilku technik aby dojść do perfekcyjnego przejścia.

Mowa tu o cieniowaniu paznokci czyli zastosowaniu 2 3 kolorów lakieru i zatarciu między nimi granic tak aby miały ładne i spójne przejścia. Ombre które w ostatnim czasie stało się bardzo modne. Ombre za pomocą pędzelka troszkę inne niż standardowe ale bardzo łatwe.

Klik po więcej jeśli podobał ci się filmik daj łapkę w górę. How to ombre. I hybryda andromeda duration.

Pokażę dwie różne techniki. Indigo moja kolekcja lakierów porównania kolorów. Efekt końcowy po lewej cieniowanie pędzelkiem po prawej gąbeczką z pyłkiem.