lucidscreening

Ombre Na Paznokciach Hybryda

Najpierw trzeba wybrać jakimi kolorami chcemy pomalować paznokcie. Zawsze chciałam mieć na paznokciach tzw. Pink and blue pastel ombre.

Jeśli chcesz domowym sposobem zrobić paznokcie ombre opisujemy metodę ombre nails krok po kroku.

Ombre na paznokciach hybryda. Zamaczamy naszą gąbeczkę i przykładamy do paznokcia zaczynając od wolnego brzegu nakładamy kolor do 2 3 długości paznokcia. Hybryda ombre krok po kroku. Na koniec standardowo nakładamy nabłyszczacz i utwardzamy w lampie uv.

Jak zrobić paznokcie ombre krok po kroku. Warto zdecydować się na hybrydę dzięki temu stylizacja paznokcia znacznie dłużej się utrzyma i będzie nienaruszona. Zacznijmy od tego co będzie potrzebne aby wykonać ombre na paznokciach.

Tak jak już wcześniej zostało wspomniane będziemy potrzebowali przynajmniej dwóch kolorowych lakierów hybrydowych oraz narzędzia którym uzyskamy płynne przejście między dwiema wybranymi barwami. Moczysz delikatnie gąbeczkę w hybrydzie i przykładasz do pazurka tak na 2 3 paznokcia utwardzasz. Mowa tu o cieniowaniu paznokci czyli zastosowaniu 2 3 kolorów lakieru i zatarciu między nimi granic tak aby miały ładne i spójne przejścia.

Pink nude ombre manicure jak zrobić ombre za pomocą pędzelka chioco pro uv hybrid. Jeśli będziesz się spieszyła paznokcie mogą nie wyjść zbyt fajnie i gwarantuję ci że szybko się zrazisz do paznokci ombre. Dajemy kropelkę ciemniejszego koloru na kawałek folii można użyć wszystkiego innego w co nie wsiąknie nam hybryda.

Ombre które w ostatnim czasie stało się bardzo modne. Końcowy efekt który zobaczysz na swoich paznokciach na pewno zrobi na tobie wrażenie ujrzysz nowe światło i wygląd swoich paznokci. Cieniowanie paznokci metodą ombre polega na nakładaniu kolejnych warstw lakierów do paznokci za pomocą gąbki kuchennej.

Kolorowy dymek na paznokciach smoke nails tutorial duration. Kiedyś próbowałam zrobić coś takiego zwykłymi lakierami jednak okazało się to bardzo trudne. Najlepiej jest wybrać kilka kolorów aby przejścia wyglądały naturalnie.

Dokładnie to samo robimy z następnym kolorem ciemniejszym kładziemy go dalej i trochę nachodzimy na poprzedni kolor by ładnie wyszło cieniowanie.