lucidscreening

Ombre Z Różem Paznokcie

Użyłam pyłków neonail smoky effect. Zupełnie nie widać że końce są malowane białym bo w połączeniu z pudrowym różem uzyskałam spokojne przenikanie kolorów. Pyłki to najprostszy i najszybszy sposób na zrobienie ombre na paznokciach.

Nr 01 02 03 06 07 i 08.

Ombre z różem paznokcie. Pomysły na paznokcie ombre zadbane piękne paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Było już na szaro teraz znów na wiosennie. Moim zdaniem ombre na białych paznokciach wygląda bardzo ciekawie i kobieco w połączeniu z jasnym różem lub czerwienią.

Dajcie znać czy chcecie więcej paznokciowych tutoriali. Dziś nowość u mnie czyli paznokcie. Na końcach paznokci miotełką zrobiłam ombre przy użyciu białego lakieru na wzór francuskiego manicure.

Kciuki w górę jeśli się podobało lub filmik okazał się pomocny przydatny. Codzienny pl paznokcie ombre białe ombre na białych paznokciach codzienny pl. Wracamy z kolorem.

A czy jest coś bardziej wiosennego niż różowo żółte ombre. Jednocześnie ich wygląd świadczy o doskonałej kondycji zdrowotnej tej osoby. Znajdziecie je tutaj.

Dziś na tapetę wracają kolory z. Same końce paznokci ozdobiłam błyszczącym lakierem.