lucidscreening

Pastelowe Kolory Na Paznokciach

Te rozbielone i lekkie barwy wyglądają bardzo elegancko dlatego też warto się skusić na pastelowe paznokcie w ulubionym kolorze. Jak łączyć ze sobą pastelowe kolory w manicure i jakie ozdoby. W poniższej galerii znajdziecie najciekawsze pomysły na paznokcie które są na topie w tym.

Ten manicure to również powrót do słonecznych lat dzieciństwa kiedy na plastyce rysowało się suchymi pastelami które tak przyjemnie rozmazywały się na kartce pod opuszkiem palca.

Pastelowe kolory na paznokciach. Twój adres użyty będzie jedynie do wysyłania tych powiadomień. Jasne kolory sprawiają że dłoń wygląda na zadbaną i z klasą. Powiadom mnie na ten adres email jeśli moja odpowiedź zostanie wybrana lub skomentowana.

Wystarczy pomalować swoje pazurki na jeden wybrany pastelowy kolor a nasze dłonie zyskają wesołego pełnego energii wyglądu. Odstawiamy na bok ponure i ciemne barwy i sięgamy po jaśniejsze i bardziej wesołe odcienie. Każdy z paznokci można pomalować na inny kolor w pastelowym odcieniu.

Pastelowe paznokcie to idealny wybór dla kobiet którym zależy na modnym a jednocześnie delikatnym efekcie. Te piękne delikatne kolory na pewno skuszą każdą z was. Pastelowe paznokcie to idealny wybór na wiosnę.

Pastelowe paznokcie delikatne i piękne. Pastele jaśniejsze czy ciemniejsze zawsze są modne. Pastelowe paznokcie to prosty sposób na zarażanie wszystkich dookoła uśmiechem i pozytywną energią.

Zestawy pastelowych lakierów do paznokci mogą posłużyć do wyczarowania prostych a jednocześnie niebanalnych wzorów. Zajrzyjcie do naszej galerii z inspiracjami na pastelowy manicure i obudźcie w sobie optymizm. Nie możesz zapomnieć o pomalowaniu jednego paznokcia pudrowym różem kolejnego kolorem miętowym.

Chociaż większość z nas kojarzy je głównie z latem to także jesienią a jeszcze częściej zimą goszczą na naszych paznokciach. Pastelowe wzorki na paznokciach. Wzorki na paznokciach pastelowe kolory.