lucidscreening

Pastelowe Paznokcie Brzoskwiniowe

Termiczne paznokcie hybrydowe plus voiceover wojtka. Ruffian z choinką. Pastelowe paznokcie krok po kroku red lipstick monster.

Połączę delikatne pastelowe róże oraz brzoskwiniowo koralowy odcień.

Pastelowe paznokcie brzoskwiniowe. Brzoskwiniowe cut crease krok po kroku red lipstick monster. Brzoskwiniowe cut crease krok po kroku red lipstick monster. Całą kolekcję pastel romance katarzyny sokołowskiej znajdziecie tutaj.

Zapraszam również na instagram i do subskrybowania mojego kanału. Zdobienie paznokci krok po kroku z wykorzystaniem pastelowych kolorów. Brzoskwiniowy lakier inglota 355 na prośbę paulinab przedstawię wam moje wrażenia i piękny kolor inglota 355.

Jeśli spodobał ci się filmik zapraszam do kliknięcia łapki w górę i dodania komentarza. China hot lava love. Pastelowe paznokcie krok po kroku red lipstick monster.

Wspólna 44 05 650 wola chynowska rated 4 based on 4 reviews głowa pełna pomysłów i ogromna dokładność. Pastelowe paznokcie ul. Revlon art de lautrec jumpy.

Paznokcie na halloween oczy i krwawe zacieki red lipstick monster g9o xn og2u. Pastelowe paznokcie hybrydowe krok po kroku bo plotę trzy po trzy. To tak wygodny manicure że nie wyobrażam sobie teraz wrócić do klasycznych lakierów i malować paznokcie co kilka dni.

Dziś chciałabym pokazać wam piękny brzoskwiniowo neonowy lakier który jest strasznie niewdzięczny jeśli chodzi o fotografowanie. Niedawno na instagramie zapowiadałam wam że znów mam ochotę zrobić ombre na paznokciach pierwsze moje podejście było w zdecydowanych nasyconych kolorach a dziś pokażę wam coś zupełnie innego. Mam gorącą nadzieję że zdjęcia oddadzą to co ten lakier chce wam sobą przekazać.

Red lipstick monster pfuoypk7tus.