lucidscreening

Paznokcie żelowe Kolory 2020

Sezon jesień zima 2019 2020 będzie dość zaskakujący przynajmniej jeśli chodzi o trendy w manicure. Jakie paznokcie w roku 2020 warto wybrać aby nasze dłonie wyglądały rewelacyjnie. Ciemne czy jasne kolory jakie dekoracje.

Galaxy nails to jeden z wiodących trendów.

Paznokcie żelowe kolory 2020. 2013 ładne pazurki najlepsze wzorki i wzory na paznokcie oraz pomysły 2020 all rights reserved ładne pazurki najlepsze wzorki i wzory na paznokcie oraz. Modne paznokcie 2020 7 najważniejszych trendów i kolorów. Tak zwany francuski manicure zyskuje w nowym sezonie zupełnie inne oblicze.

Modne stylizacje paznokci na bal karnawałowy. Paznokcie na karnawał 2020. Pomysły na najmodniejsze paznokcie na zimę 2020.

Modne paznokcie wiosna 2020 nowe wydanie french manicure popularny w latach 90. Przede wszystkim ciemne zgaszone czyli takie które jednoznacznie kojarzą się z jesienią bordowe śliwkowe granatowe i butelkowozielone. Jeśli jesteś miłośniczką klasyki postaw na dobrze wszystkim znany french manicure ale w nieco odmienionej bo kolorowej wersji.

Paznokcie hybrydowe 2020 zgaszone odcienie. Galaxy nails i crystal nails. świetnym dodatkiem do stylowej kreacji będą oczywiście modne paznokcie które świetnie podkreślą każdy outfit.

Bordowe paznokcie najmodniejsze inspiracje. Modne paznokcie 2020 to przede wszystkim te pomalowane jasnymi pastelowymi lakierami różowym błękitnym i wrzosowym. Paznokcie hybrydowe 2020 10 najważniejszych trendów kolory lakierów.

Bazą są paznokcie pomalowane na czarno granatowo lub fioletowo na których. Coraz większy chłód za oknem powoduje zmianę ubrań na cieplejsze i bardziej przytulne a co za tym idzie pojawiają się zupełnie nowe inspiracje na manicure powolutku odkładamy na bok kolory których używaliśmy do stylizacji paznokci na jesień zastępując je tymi kojarzonymi głównie z zimą czyli błękitami granatami bielą. Beauty blender czy warto kupić kultową gąbkę do makijażu.

Zamiast charakterystycznego białego półksiężyca końcówki płytek malować będziemy za pomocą kolorowych lakierów najlepiej innego odcienia na każdym paznokciu resztę. Naszym ulubionym jest odcień red rasperry od hi hybrid. Zarezerwowane głównie na sezon jesień zima 2020.

Cieszy nas fakt że najbardziej liczyć się pomysłowość im bardziej ekstrawagancko tym lepiej miłośniczki czerwieni i czerni których zawsze pełno było w jesiennych kolekcjach mogą być rozczarowane próżno szukać ich na wybiegach. W nadchodzącym sezonie nie zapomnij też o klasycznych czerwieniach i bezpiecznych odcieniach nude. Modne wzory o kolory paznokci 2020.

Na jakie kolory postawić w tym sezonie. 04 02 20 klasycznie ciemne brązy kolory spadających liści butelkowa.