lucidscreening

Paznokcie żelowe Modne Kolory 2019

Dlaczego manicure hybrydowy i żelowe lakiery do paznokci są tak popularne jaki jest kolor roku pantone jak osiągnąć efekt lustrzanych paznokci. W nadchodzącym sezonie nie zapomnij też o klasycznych czerwieniach i bezpiecznych odcieniach nude. Taki motyw może wystąpić jako mocny akcent na jednym z paznokci.

Paznokcie ze zwierzęcym motywem.

Paznokcie żelowe modne kolory 2019. Modne paznokcie na wiosnę 2018. Modne paznokcie 2020 to przede wszystkim te pomalowane jasnymi pastelowymi lakierami różowym błękitnym i wrzosowym. Modne paznokcie 2019 to przede wszystkim stawianie na intensywne kolory.

Warto wiedzieć że. Motyw na paznokciach przypomina nieco skorupę żółwia zarówno jeśli chodzi o wzór jak i kolory. Jeśli jesteś miłośniczką klasyki postaw na dobrze wszystkim znany french manicure ale w nieco odmienionej bo kolorowej wersji.

Modne paznokcie jesień zima 2019 2020 to przede wszystkim ciemnoczerwone lakiery ozdobne perełki brokatowe wykończenia literki na paznokciach i graficzne wzory. Paznokcie na sylwestra kolory. Modne paznokcie malujemy tak aby uzyskać efekt jak z obrazów impresjonistów.

Modne paznokcie w 2018 i 2019 roku utrzymane są w bogatej palecie barw i wzorów. Na szczególną uwagę zasługują leopardowe paznokcie które nadają im wyrazistości i seksualności. Nie boimy się zestawiać pastelowych róży z platynowym srebrem lub złotem.

Najmodniejsze kolory paznokci na zimę 2018 2019 modne paznokcie na wiosnę lato 2019. Modne kolory paznokci na 2019 rok oscylują wokół wielu trendów wśród których każda z nas z łatwością znajdzie taki który przypadnie jej do gustu. To przede wszystkim uzupełnianie stonowanej stylizacji wyrazistą czerwienią mocnym różem czy głęboką zielenią.

Sprawdź też jak zrobić paznokcie żelowe krok po kroku. Zwierzęce wzory jeden z najmodniejszych trendów w 2019 roku. Warto więc dać się zainspirować nowymi zdobieniami czy oryginalnym łączeniem barw by wprowadzić do swojego manicure powiew trendowej świeżości.

Na pokazach emporio armani i giorgio armani królowały paznokcie z metalicznym połyskiem które są hitem od kilku sezonów. Modne paznokcie trendy wiosna 2019 15 03 2019 marta. To co obowiązywało latem nie sprawdzi się przy jesiennej czy zimowej aurze.

Trendy zmieniają się z roku na rok podobnie jak w przypadku ubrań czy fryzur. Jakie wzory i kolory będą modne.