lucidscreening

Paznokcie żelowe Na Formie Krok Po Kroku

Przygotowujemy paznokcie do przedłużania opiłowujemy wolny brzeg paznokcia matujemy powierzchnie płytki oraz odsuwamy skórki. Przedłużanie paznokci metodą żelową na szablonie krok po kroku. French żelowy na formie krok po kroku tutorial paznokcie żelowe duration.

Paznokcie żelowe krok po kroku.

Paznokcie żelowe na formie krok po kroku. Paznokcie żelowe krok po kroku duration. Paznokcie wykonane metodą żelową są jedną z trwalszych metod również są trwalsze od lakierów hybrydowych. Paznokcie żelowe należą do popularnej stylizacji paznokci zaraz po metodzie hybrydowej.

Z góry mówię że to jest odpowiednia budowa w przedłużaniu nie chodzi o to aby na paznokieć. Paznokcie żelowe utrzymać się mogą na naszej płytce paznokcia nawet do miesiąca czasu. W tym filmie chciałam wam pokazać jak przedłużyć paznokcie żelem na formie krok po kroku.

Dezynfekujemy dłonie i omawiamy z klientką długość oraz kształt. Paznokcie żelowe krok po kroku przedłużanie victoria vynn build gel how to extend your nails. Hybryda na żelu krok po kroku shellac on gel nails.

Aleksandra nails 1 973 563 views.