lucidscreening

Paznokcie żelowe Z Hybrydą

Hej dziś pobawimy się w kosmetyczkę zapraszam. W materiał ten łatwo wtopić nawet większe ozdoby dzięki czemu można osiągnąć. Paznokcie żelowe dla kogo.

Niestety zorientowałam się za późno że mam złe światło a jak.

Paznokcie żelowe z hybrydą. Za pomocą żelu możliwe jest nadanie paznokciom odpowiedniej długości a także wykonanie skomplikowanych wzorów czy zdobień. Przepraszam was za jakość filmiku. Pamiętaj że lakier hybrydowy musi mieć pod sobą.

Lakiery hybrydowe bardzo dobrze trzymają się paznokci żelowych. Mój hit absolutny krem do rąk neutrogena. Manicure wykonany za pomocą żelu z pewnością zadowoli kobiety które chciałyby przedłużyć płytkę łamliwych niezbyt długich paznokci.

Jeśli robię paznokcie żelowe w jakichś kolorach a chcę jeszcze pomalować je szarym a go nie mam a mam za to szary lakier hybrydowy to czy mogę go użyć. Kochamy super pharm za dni lifestyle lutego 3 2014 21 listopada 1 września 3 sierpnia 1 czerwca 2 maja 3 kwietnia 8. Paznokcie żelowe z hybrydą za i przeciw.

żel jednofazowy tym samym żelem robimy 3 warstwy na paznokciu lub trzyfazowy stosujemy 3 rodzaje żeli pokładowy budujący nawierzchniowy pędzelek do żelu pilnik średnio ziarnisty kostka cleaner lampa uv primer waciki tipsy lub szablon do modelowania tipsów klej gilotyna do skracania tipsów. Natomiast nie mieszałabym jednocześnie żelu z hybrydą. Jak zrobić paznokcie żelowe.