lucidscreening

Paznokcie 2019 Jesień

Modne kolory paznokci na jesień 2019. Inspiracje na wakacyjne paznokcie 2019. Wielu osobom jesień kojarzy się głównie negatywnie.

Latem mamy więcej ochoty na odrobinę szaleństwa i dlatego wtedy odważniej malujemy i przedłużamy paznokcie.

Paznokcie 2019 jesień. Znaczącą zmianę w jesiennej kolorystyce widać przede wszystkim w modzie. Paznokcie 2019 lato jesień. Paznokcie na jesień 2019 idealnie zgrane z porą roku.

Jak wykorzystać te zestawienia kolorystyczne do stworzenia wyjątkowego manicure hybrydowego. Zebrałyśmy dla was najmodniejsze choć dość nieoczywiste kolory których powinnyście wypatrywać podczas szukania inspiracji paznokciowych. Ten niezwykle czarujący kolor jest wręcz nieodłącznym elementem wszystkich chłodniejszych miesięcy ze względu na swoją uniwersalność oraz delikatność.

Jesienią 2019 roku czeka nas jednak przełom. Szukasz lakierów hybrydowych o idealnej konsystencji trwałości oraz kryciu. Jak co roku jesienne paznokcie nie mogą obejść się bez przepięknych odcieni beżu.

Najmodniejsze paznokcie na jesień 2019. Do gry wkraczają brązy zielenie borda granaty ale też złoto i czerń. Jesień to nie tylko stonowane barwy w których wybieramy wyłącznie beżowe lub brązowe paznokcie ale również wszechobecne świecidełka a wśród nich oczywiście nie może zabraknąć brokatu i choć według niektórych osób nie do wszystkich odcieni pasuje postaramy się udowodnić że można go zestawić z większością kolorów.

Paznokcie hybrydowe jesień 2019 na co postawić. Najlepsze paznokcie z brokatem na jesień 2019. Odlotowe pomysły na neonowe paznokcie 2019.

Coraz krótsze dni pogarszająca się pogoda konieczność powrotu do obowiązków. Najlepsze pomysły na beżowe paznokcie na jesień 2019. Trendy modowe i kosmetyczne zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Wzorki na paznokcie na lato 2019. O tej porze roku odstawiamy delikatny nude manicure. Jesienią stawiamy na stonowane mocno nasycone kolory.