lucidscreening

Paznokcie 2020 Ciemne Kolory

Modne paznokcie 2020 to przede wszystkim te pomalowane jasnymi pastelowymi lakierami różowym błękitnym i wrzosowym. Tak zwany francuski manicure zyskuje w nowym sezonie zupełnie inne oblicze. Ciemne paznokcie są tak naprawdę idealne na każdą okazję.

Modne paznokcie wiosna 2020 nowe wydanie french manicure popularny w latach 90.

Paznokcie 2020 ciemne kolory. Wzór krokodylej skóry znamy już doskonale z torebek czy butów a w 2020 czas na paznokcie. Wygląda niesamowicie i bez wątpienia robi wrażenie. Pomysły na najmodniejsze paznokcie na zimę 2020.

Jakie paznokcie w roku 2020 warto wybrać aby nasze dłonie wyglądały rewelacyjnie. Zawsze modnie niezależnie od zmieniających się trendów. Galaxy nails i crystal nails.

Jeśli jesteś miłośniczką klasyki postaw na dobrze wszystkim znany french manicure ale w nieco odmienionej bo kolorowej wersji. Daje ogromne pole do popisu bo można wykorzystać tutaj całą paletę barw i przeróżne dodatki. Coraz większy chłód za oknem powoduje zmianę ubrań na cieplejsze i bardziej przytulne a co za tym idzie pojawiają się zupełnie nowe inspiracje na manicure powolutku odkładamy na bok kolory których używaliśmy do stylizacji paznokci na jesień zastępując je tymi kojarzonymi głównie z zimą czyli błękitami granatami bielą.

Modne wzory o kolory paznokci 2020. Absolutnym hitem wśród kolorów paznokci na jesień zimę 2020 jest głębokie bordo i czarny mówi tomasz jakubowski stylista. Bazą są paznokcie pomalowane na czarno granatowo lub fioletowo na których.

W nadchodzącym sezonie nie zapomnij też o klasycznych czerwieniach i bezpiecznych odcieniach nude. W ubiegłym roku uwielbiane były jak zawsze zwierzęce wzory jednak w 2019 była to krowie łaty a w 2020 będzie to krokodyla skóra. Zamiast charakterystycznego białego półksiężyca końcówki płytek malować będziemy za pomocą kolorowych lakierów najlepiej innego odcienia na każdym paznokciu resztę.

świetnym dodatkiem do stylowej kreacji będą oczywiście modne paznokcie które świetnie podkreślą każdy outfit. Oczywiście warto rozjaśnić czarny lakier jakimś innym akcentem by manicure nie był zbyt ponury. Paznokcie na karnawał 2020.

Galaxy nails to jeden z wiodących trendów. Ciemne paznokcie to świetna propozycja na elegancki manicure. Najmodniejsze wzory kolory dekoracje paznokci na bal karnawałowy.

Paznokcie na zimę 2020. Ciemne kolory paznokci na karnawał. Ciemne czy jasne kolory.

Ciemne paznokcie 30 pomysłów na modny ciemny manicure galeria 2020. Na jakie kolory postawić w tym sezonie.