lucidscreening

Paznokcie Cieniowane

Baza biały bell french 01 cieniowanie srebrny wibo 347 top. Co wcale nie oznacza że próżnowałam otóż cały czas paznokcie mam pomalowane a ostatnio nawet na dwa kolory jednocześnie brak zdecydowania co do koloru sprawił że nałożyłam na paznokcie dwa różne lakiery i efekt bardzo mi się. Paznokcie cieniowane ombre gradient długo mnie nie było z racji dużej ilości pracy mojego urlopu oraz tego że łatwiej i szybciej mi coś wrzucić na fb a nie na bloga.

Zdjęcia w sztucznym świetle jedno z lampą drugie bez.

Paznokcie cieniowane. 104 komentarze on ombre manicure ombre nails czyli cieniowane paznokcie krok po kroku piątek 25 lipca 2014. Cieniowane kwiatki na paznokciacha provocater i lakierowniczka. Cieniowane paznokcie czyli dwukolorowe ombre 1 dawno nie było postu o lakierach do paznokci.

Ostatnio widziałam na pintereście pomysł na paznokcie cieniowane ale nie ombre tylko każdy paznokieć inny kolor. Czy próbowałyście ten sposób jak wam się sprawdził. Oryginalny pomysł polegał na dodawaniu coraz większej ilości kropli białego lakieru do koloru bazowego tak by za każdym razem otrzymać jaśniejszy od poprzedniego kolor.

Ostatnio dostałam kilka meili od osob ktore własnie znalazły mnie poprzez bloga dlatego uzupełniam zaległosci. Dajcie znać czy takie cieniowane paznokcie się wam podobają. Tak jak do zebry użyłam.

Dzisiaj dziedzina twórcza związana z paznokciami. Te cieniowane paznokcie bardzo ładnie ci wyszły u mnie jak je robię efekt jest. Efekt z kredka jest bardzo ładny bynajmniej w szybki sposób można stworzyć ładnie wyglądające zadbane paznokcie które można pociągnąć jakimś jasnym lakierem i efekt.

Obserwuj mnie i bądź na bieżąco z najnowszymi wpisami. Cieniowane białe tym razem paznokcie mojej mamy której bardzo spodobała się baza pod zebrę kasi. Udostępnij post na.

Wybrałaś bardzo ładne odcienie lakierów a końcowy efekt jest świetny. Zobaczcie cieniowane ręcznie malowane kwiatki na paznokciach malowane lakierami hybrydowymi provocater przez lakierowniczkę.