lucidscreening

Paznokcie Efekt Dymu

Z naszą instrukcją krok po kroku wykonanie tej stylizacji będzie banalnie proste. Przenieś sugar effect na paznokcie malując go na kształt dymu rozmazuj po powierzchni paznokcia aż do momenty uzyskania pożądaniego. Pierwszym i jednym z najważniejszych punktów powinien być wybór odpowiedniej bazy.

Jeśli używamy topu bez warstwy dyspersyjnej no wipe nie przemywamy jeśli zaś jest to zwykły top przecieramy wacikiem nasączonym w cleanerze.

Paznokcie efekt dymu. Kolejnym krokiem będzie namalowanie fantazyjnych wzorów przypominających efekt dymu. Tęczowe paznokcie duration. Dowiedz się jak go wykonać i nie daj się zaskoczyć gdy klientka poprosi o dym na paznokciach.

Chcesz zobaczyć jak w prosty sposób zrobić efekt dymu na paznokciach. Efekt dymu na paznokciach instrukcja krok po kroku. Indigo nails polska 208 614 views.

W tym artykule przedstawiam sposób na manicure hybrydowy z efektem dymu. Krótki trening wystarczy by bez problemu osiągnąć wymarzony efekt otulonych dymem paznokci. Efekt dymu na paznokciach opanował internetowe fora związane z tematyką manicure.

Tak utwardzone paznokcie pokrywamy topem. Efekt dymu choć prezentuje się niezwykle spektakularnie jest w wykonaniu łatwiejszy niż sądzisz. To właśnie od niej rozpoczynamy zdobienie.

Zapraszam na prosty tutorial. Na paznokciach efekt dymu prezentuje się naprawdę dobrze. To niewątpliwie aktualny top trend to nowoczesne zdobienie nadaje paznokciom ekstrawagancji i z pewnością zwraca uwagę.