lucidscreening

Paznokcie Efekt Holo

Nowość holo manix czyli idealna holograficzna tafla na paznokciach mieniąca się we wszystkich kolorach tęczy. Nowowiejska 12 53 138 wrocław. Wyszyńskiego 45 58 500 jelenia góra.

Kusocińskiego 5a 58 309 wałbrzych.

Paznokcie efekt holo. Holo nails holographic nail art holograficzne paznokcie holo manix. Zarówno na zdjęciach jak i na żywo. Mój fanpage więcej zdjęć stylizacji.

Zupełnie w przeciwieństwie do efektu syrenki efekt holo wygląda najlepiej w ostrym punktowym świetle. W filmiku prezentuję pyłek holo manix effect od indigo na. Zobacz jak w łatwy sposób zmienić prosty manicure hybrydowy w piękną taflę holograficzną.

Tutorial efekt lustra na paznokciach hit. Holo manix paznokcie z efektem tęczowej tafli efekt holo indigo. Paznokcie lustro jeszcze nigdy nie były tak proste do wykonania.

Niestety paznokcie z tym zdobieniem w rozproszonym świetle wyglądają mało ciekawie są po prostu szaro srebrne bez wyrazu zdjęcie nieco niewyraźne jednak nie chciałam użyć dodatkowego. Jak zrobić efekt holo na paznokciach. Zapraszam do subskrypcji łapek w górę jeśli ci się podobało.