lucidscreening

Paznokcie Efekt Syrenki Czarne

Na białych paznokciach również mam pyłek jednak efekt jest trudny dla mnie do uchwycenia na fotografii. Co więcej stworzenie efektu syrenki nie wymaga manualnych zdolności a przykryje nawet niedociągnięcia w malowaniu kolorem. W połączeniu z czernią pyłek daje niesamowity efekt żuczka oczu muchy muszę wam przyznać że nie widziałam wcześniej w sieci zdjęć syrenki na czarnym podkładzie postanowiłam więc sama spróbować i jestem zachwycona efektem.

Nałożony na ciemny odcień lakieru tworzy niesamowitą mieniącą się taflę w przepięknym granatowo morskim kolorze.

Paznokcie efekt syrenki czarne. Aby uzyskać na paznokciach opalizujący efekt niezbędne są. Efekt chromu na różnych kolorach metal manix multi chrome indigo nails madam glam chrome nails duration. To jeden z najczęściej wybieranych motywów wakacyjnych na paznokcie a jednak wiele kobiet uwielbia do niego wracać także w ciągu roku efekt syrenki prezentuje się pięknie na każdej długości płytki nie jest nachalnym zdobieniem i może wyglądać elegancko.

Ciesz się oryginalnym zdobieniem które wykonasz w kilka chwil. Lampa uv 36w baza lakier w dowolnym kolorze i utwardzacz do manicure hybrydowego oraz pyłek opalizujący. Pierwszym krokiem wykonania manicure z efektem syrenki jest tradycyjne przygotowanie paznokci do manicure.

Efekt syrenki wykonanie krok po kroku. Kultowy efekt syrenki w nowym magicznym odcieniu który stworzony został z myślą o aplikacji na czarne paznokcie. Krok 1 przygotowanie paznokci i nałożenie bazy.