lucidscreening

Paznokcie Efekt Syrenki Na Czarnym

Efekt holo robiłam na kolorze czarnym by pokazać wam jak potrafi się rozwarstwić gdy do za grubo nałożymy. Na białych paznokciach również mam pyłek jednak efekt jest trudny dla mnie do uchwycenia na fotografii. Co więcej stworzenie efektu syrenki nie wymaga manualnych zdolności a przykryje nawet niedociągnięcia w malowaniu kolorem.

Efekt syrenki wykonanie krok po kroku.

Paznokcie efekt syrenki na czarnym. W połączeniu z czernią pyłek daje niesamowity efekt żuczka oczu muchy muszę wam przyznać że nie widziałam wcześniej w sieci zdjęć syrenki na czarnym podkładzie postanowiłam więc sama spróbować i jestem zachwycona efektem. Paznokcie na których będzie efekt syrenki pokrywamy kolorem czarnym natomiast pozostałe kolorem nr 71 szmaragdowym utwardzamy nakładamy drugą warstwę koloru utwardzamy. Zacznijmy od klasyki czyli pyłku wcieranego w hybrydę.

Krok 1 przygotowanie paznokci i nałożenie bazy. Ten manicure hybrydowy będzie szczególnie modny w odcieniach różu i bladego fioletu. Jest prostym do.

Aby uzyskać na paznokciach opalizujący efekt niezbędne są. Efekt syrenki na paznokciach to proste ale efektowne zdobienie które powróci tego lata. Efekt syrenki to jeden z najpopularniejszych motywów na paznokciach który wróci tego lata.

Lampa uv 36w baza lakier w dowolnym kolorze i utwardzacz do manicure hybrydowego oraz pyłek opalizujący. Drobinki przyklejają się do klejącej warstwy dyspersyjnej układają płasko koło siebie i tworzą piękny efekt opalizującej tafli tak jak kiedyś na salonach królowała klasyczna syrenka indigo na białym lub czarnym tle tak teraz rodzajów syrenek i kombinacji kolorystycznych mamy niezliczenie dużo. Efekt syrenki efekt szmaragd.

Mam króciutkie paznokcie bo parę dziewczyn mnie pytało jak zabezpieczać gdy są króciutkie. Na rynku można znaleźć zmielone brokaty które nazywane są pyłkiem ale ich finalny efekt na paznokciach odbiega od tego oczekiwanego a efektu syrenki wcale nie uzyskujemy lecz brokatowe paznokcie. Pierwszym krokiem wykonania manicure z efektem syrenki jest tradycyjne przygotowanie paznokci do manicure.

W tutorialu przedstawiam 6 pyłków. To jeden z najczęściej wybieranych motywów wakacyjnych na paznokcie a jednak wiele kobiet uwielbia do niego wracać także w ciągu roku efekt syrenki prezentuje się pięknie na każdej długości płytki nie jest nachalnym zdobieniem i może wyglądać elegancko. Wszystkie efekty syrenki oprócz nowej kolekcji neons na jednym video.

Otóż moi drodzy pyłek pyłkowi nie równy niestety. Zobacz który z pyłków jest stworzony dla ciebie.