lucidscreening

Paznokcie French Z Ozdobami

Dzisiaj gdy jestem dojrzałą kobietą eksperymentuję z kolorami ozdobami fakturą paznokcia. Jeżeli biała końcówka będzie miała na niektórych paznokciach 5mm a na innych np. Paznokcie ewadora nails wygląd dłoni oraz paznokci zawsze był dla mnie ważny.

1mm nie będzie wyglądało to dobrze a nieestetycznie.

Paznokcie french z ozdobami. Justysia1987 o 15 20 00 brak komentarzy. Frenche z małym zdobieniem french biały stylizacja paznokci tipsy żelowe żele żelowy french z małym zdobieniem kwiatki malowane farbami kwiatki one stroke róże i liście odrost i odnowa paznocki po 2 tygodniach paznokcie akrylowe paznokcie żelowe paznokcioe brokatowe paznokcie malowane farbami akrylowymi będzin brudzowice częstochowa dąbrowa górnicza katowice klucze. Bardzo bogato zdobione i niestandardowe tipsy to tzw.

Tipsy z takimi ozdobami to tzw. Justysia1987 o 15 19 00 brak komentarzy. French żelowy z ozdobami na naturalnej płytce.

Będąc uczennicą ograniczałam się do ich pielęgnacji. Tipsy permanentne takie ozdoby to np. Paznokcie żelowe z muszlą kruszoną.

French z ozdobami autor. French według mnie wygląda także źle gdy nasze paznokcie się nierówne. Paznokcie żelowe przedłużone na formie.

Ciemny fiolet brokat kółka aqua czarne paznokcie w kolorze kreacji sylwestrowej autor. Wspomnieć należy jeszcze o tipsach wodnych przezroczystych zabarwionych na inny kolor i o tipsach natural imitujących normalne paznokcie. Released under creative commons license 3 0.

French kamuflaż gwiazdki. Kreacja świąteczna french aqua. Justysia1987 o 15 52 00 1 komentarz.

Linki do tego posta. Jest to cudowna zabawa frajda tym większa że moje wysiłki docenia otoczenie. Podwójny french paznokcie żelowe.

Iza ma naturalną krzywą c więc bardzo łatwo robi się takie paznokcie. Rozwiązanie typu french odpada także przy paznokciach bardzo krótkich czy o zgrozo obgryzionych. Paznokcie na stopach frencz żelowy z ozdobami na paluchu.

Brokat hologramy siateczki koronki. French manicure lakier hybrydowy zdobienie cyrkoniami to idealne paznokcie na ślub i nie tylko. Ela obara o 05 30 brak komentarzy.

środa 10 lutego 2010. French ze srebrnymi cekinami.