lucidscreening

Paznokcie Hybrydowe Jesień 2019

Trendy modowe i kosmetyczne zmieniają się jak w kalejdoskopie. Paznokcie hybrydowe jesień 2019 to przede wszystkim geometryczne wzory które zdominowały profile influencerek i stylistek paznokci. Coraz krótsze dni pogarszająca się pogoda konieczność powrotu do obowiązków.

Na paznokciach nie powinno.

Paznokcie hybrydowe jesień 2019. Jak wykorzystać te zestawienia kolorystyczne do stworzenia wyjątkowego manicure hybrydowego. Nie ulega wątpliwości że podczas jesiennych i zimowych miesięcy stylizacja kobiecych paznokci opiera się na bardziej stonowanych i ciemniejszych odcieniach. Wielu osobom jesień kojarzy się głównie negatywnie.

Zebrałyśmy dla was najmodniejsze choć dość nieoczywiste kolory których powinnyście wypatrywać podczas szukania inspiracji paznokciowych. O tej porze roku odstawiamy delikatny nude manicure. Lakiery hybrydowe hybrydowe bazy i topy kolorowe lakiery hybrydowe zestawy do hybryd próbki lakierów hybrydowych żele uv akrylożel żele jednofazowe żele bazowe żele budujące żele nawierzchniowe żele kolorowe żele białe żele.

Do gry wkraczają brązy zielenie borda granaty ale też złoto i czerń. Pastelowe kolory to drugi bardzo silny trend tej jesieni. Trójkąty kwadraty i linie w różnych kombinacjach będą świetnym wyborem jeśli chcesz się wyróżnić z tłumu.

Ciemna butelkowa zieleń burgund odcienie czerwieni i brązu zastępują pastelowe i neonowe kolory. Jesienią stawiamy na stonowane mocno nasycone kolory. Modne paznokcie na jesień 2019 w weneckiej kolekcji lakierów hybrydowych indigo znajduje się aż 16 kolorów.

Modne kolory paznokci na jesień 2019. W sferze manicure projektanci odeszli już od ciepłych wiosennych barw zdecydowanie zwiastując chłodne dni postawili więc na rockowe i grungowe odsłony paznokci proponując modelkom czerń i granat. Klasyczną czerwień zastąpili bordem i wiśnią a zamiast wzorów i odwróconego frencha bawili się biżuteryjnymi ekstrawaganckimi aplikacjami.

Paznokcie na jesień 2019 idealnie zgrane z porą roku. Paznokcie hybrydowe jesień 2019 na co postawić. Paznokcie 2019 lato jesień.

Jesienią 2019 roku czeka nas jednak przełom. Modne paznokcie na jesień 2019 sprawdź co będzie na topie w tym sezonie. Takie rozwiązanie sprawia że marka zaspokaja jesienne potrzeby kobiet które nie do końca są przekonane do noszenia na paznokciach odcieni nude.

Latem mamy więcej ochoty na odrobinę szaleństwa i dlatego wtedy odważniej malujemy i przedłużamy paznokcie. Znaczącą zmianę w jesiennej kolorystyce widać przede wszystkim w modzie. Moda jesień zima 2019 20 paznokcie.

Są jednak pewne odstępstwa alternatywy i szalone propozycje które idealnie wpisują się w tegoroczne jesienne trendy.