lucidscreening

Paznokcie Hybrydowe Na Jesień 2019

O tej porze roku odstawiamy delikatny nude manicure. Trójkąty kwadraty i linie w różnych kombinacjach będą świetnym wyborem jeśli chcesz się wyróżnić z tłumu. Jak co roku jesienne paznokcie nie mogą obejść się bez przepięknych odcieni beżu.

Klasyczną czerwień zastąpili bordem i wiśnią a zamiast wzorów i odwróconego frencha bawili się biżuteryjnymi ekstrawaganckimi aplikacjami.

Paznokcie hybrydowe na jesień 2019. Nie ulega wątpliwości że podczas jesiennych i zimowych miesięcy stylizacja kobiecych paznokci opiera się na bardziej stonowanych i ciemniejszych odcieniach. Modne paznokcie na jesień 2019 w weneckiej kolekcji lakierów hybrydowych indigo znajduje się aż 16 kolorów. Jesienią stawiamy na stonowane mocno nasycone kolory.

Pastelowe kolory to drugi bardzo silny trend tej jesieni. Na paznokciach nie powinno. Paznokcie na jesień 2019 idealnie zgrane z porą roku.

Latem mamy więcej ochoty na odrobinę szaleństwa i dlatego wtedy odważniej malujemy i przedłużamy paznokcie. Moda jesień zima 2019 20 paznokcie. Paznokcie hybrydowe jesień 2019 na co postawić.

Paznokcie hybrydowe jesień 2019 to przede wszystkim geometryczne wzory które zdominowały profile influencerek i stylistek paznokci. Najlepsze pomysły na beżowe paznokcie na jesień 2019. Ciemna butelkowa zieleń burgund odcienie czerwieni i brązu zastępują pastelowe i neonowe kolory.

Jesienią delikatne pastele odkładamy na półkę chętniej za to sięgamy po kolory ziemi a także ciemne i mocno nasycone lakiery. Paznokcie 2019 lato jesień. Zimą przyjdzie czas na brokat teraz rozkoszujemy się szmaragdem bordo granatem.

Wielu osobom jesień kojarzy się głównie negatywnie. Ten niezwykle czarujący kolor jest wręcz nieodłącznym elementem wszystkich chłodniejszych miesięcy ze względu na swoją uniwersalność oraz delikatność. Są jednak pewne odstępstwa alternatywy i szalone propozycje które idealnie wpisują się w tegoroczne jesienne trendy.

Trendy modowe i kosmetyczne zmieniają się jak w kalejdoskopie. Takie rozwiązanie sprawia że marka zaspokaja jesienne potrzeby kobiet które nie do końca są przekonane do noszenia na paznokciach odcieni nude. Coraz krótsze dni pogarszająca się pogoda konieczność powrotu do obowiązków.

W sferze manicure projektanci odeszli już od ciepłych wiosennych barw zdecydowanie zwiastując chłodne dni postawili więc na rockowe i grungowe odsłony paznokci proponując modelkom czerń i granat.