lucidscreening

Paznokcie Hybrydowe Na Naturalnej Płytce

217 likes 1 talking about this. Paznokcie hybrydowe moja pasja. Paznokcie żelowe oraz hybrydowe praca na produktach indigo semilac silcare oraz sunone żel na formie 40 żel na naturalnej płytce 35 zł uzupełnienie 30 zł hybryda 25 zł wzorek 5 15 zł zapraszam do kontaktu.

Metoda sprawdzi się u każdej kobiety ponieważ możemy wykonać ją na naturalnej oraz przedłużonej płytce.

Paznokcie hybrydowe na naturalnej płytce. Więcej informacji znajdziecie na moich udostępnionych statusach niżej. Posted on 9 lutego 2019 9 lutego 2019 by zuza malinowska. Zapraszam do polubienia mojej stronki.

Zapraszam na paznokcie hybrydowe na naturalnej płytce paznokcia jak i również z możliwością przedłużenia. 10 23 15 zapraszam na paznokcie hybrydowe na naturalnej płytce cena 25 zł zdjęcie starej hybrydy 5 zł w galerii znajdują się wykonane przeze mnie paznokcie. Paznokcie wykonane metodą żelową są jedną z trwalszych metod również są trwalsze od lakierów hybrydowych.

żelowanie naturalnej płytki paznokcia krok po kroku music. Główną zaletą paznokci żelowych jest to że metoda ta może być wykonywana na paznokcie słabe łamliwe i krótkie paznokcie. 5 5 1 vote czytaj dalej categories paznokcie hybrydowe.

Paznokcie żelowe utrzymać się mogą na naszej płytce paznokcia nawet do miesiąca czasu. Paznokcie hybrydowe na naturalnej płytce paznokcia zdobienia ręcznie malowane stylograf farbki akrylowe folia transferowa stempelki. Hybrydowe paznokcie zakładają pracę na naturalnej płytce dzięki temu paznokieć nie jest uszkadzany.

Chcę sobie zrobić paznokcie żelowe na naturalnej płytce więc na paznokieć nałożę 2 warstwy żelu każdą warstwę utwardzę w lampie uv i nałożę zwykły lakier. Nie ma możliwości przedłużenia paznokcia co uważane jest za największą wadę.