lucidscreening

Paznokcie Hybrydowe Wzory Na Paznokcie

Połączenie wszystkich klasycznych czynności pielęgnacyjnych z malowaniem paznokci lakiero żelem jest to tańsza wygodniejsza i zdrowsza alternatywa dla paznokci żelowych lub akrylowych ponieważ nie niszczy płytki paznokci. Lakiery hybrydowe to miks lakieru i żelu dlatego nie blakną nie kruszą się i nie odpryskują przez okres nawet 3 tygodni. świetnym pomysłem na paznokcie hybrydowe jest ozdobienie ich wzorem przypominającym spływającą czekoladę.

1 270 likes 1 talking about this.

Paznokcie hybrydowe wzory na paznokcie. 2013 ładne pazurki najlepsze wzorki i wzory na paznokcie oraz pomysły 2020 all rights reserved ładne pazurki najlepsze wzorki i wzory na paznokcie oraz. Przy użyciu cienkiego pędzelka maluj na pokrytej kolorem płytce bazą niech będzie brązowy lakier kremowe wzorki przypominające rozpływającą się polewę. Paznokcie hybrydowe granatowe można wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym jednak jeśli mamy w domu potrzebny sprzęt nic nie stoi na przeszkodzie by wykonać go w domu.

Czekoladowe wzory na paznokciach hybrydowych. Manicure hybrydowy inaczej shellac. Zanim przystąpimy do malowania paznokci dokładnie odsuwamy skórki metalowym kopytkiem lub drewnianym patyczkiem.