lucidscreening

Paznokcie Hybrydowe Wzory Na Wiosne

Zarówno całe paznokcie jak i wzory na nich mieniły się różnymi jego odcieniami żółte stare czy różowe złoto pięknie się prezentowało. Paznokcie hybrydowe na wiosnę najmodniejsze kolory. Długi okres karnawału spowodował że panie chętnie sięgały po kolory złota.

Poczuj energię wiosny i spójrz na świat przez pastelowe okulary.

Paznokcie hybrydowe wzory na wiosne. Wiosna w pełni więc czas na dawkę inspiracji. Wiosna to piękny czas gdy na świecie znów powoli pojawią się różne kolory. Odpowiedzią na wiodące wiosenne trendy jest najnowsza kolekcja indigo z którą stworzysz najmodniejszy wiosenny manicure.

Manicure z drugiego zdjęcia to zwierzęce wzory zebra i panterka na. Zerknij na pierwsze zdjęcie poniżej bazą jest lakier w odcieniu nude kolejna warstwa to brokatowy wielokolorowy lakier a ostatnia to dodatkowo naklejane błyszczące drobinki. Im bardziej jesteś kreatywna tym lepiej wszystko jest dozwolone.

Odkryj kolekcję 10 wiosennych odcieni inspirowanych najgorętszymi trendami sezonu. To doskonała okazja aby odświeżyć nie tylko swoją garderobę czy fryzurę ale także spróbować czegoś nowego na swoich dłoniach. Wiosenne wzory na paznokcie to wciąż będące na topie geometryczne wzory i graficzne detale ale w tym sezonie pojawiają się także bardzo romantyczne zdobienia kwiatowe a przede wszystkim.

Think spring poznaj najmodniejsze kolory paznokci na wiosnę 2020. Specjalnie dla was przygotowaliśmy najmodniejsze pomysły na paznokcie na wiosnę 2020 wraz z wzorkami i kolorami. Niech poniesie cię wyobraźnia.

Paznokcie w stylu glam w połączeniu z czernią zwłaszcza dodawały paniom elegancji i pewności siebie.