lucidscreening

Paznokcie Inspiracje Jesień 2019

Jest to idealny moment na wybór tego subtelnego koloru który wyróżnia się nie tylko delikatnością ale i sporą. Jesień to pora roku w której odkładamy na bok soczyste kolory i zastępujemy je tymi bardziej stonowanymi. Co prawda odcienie jednoznacznie kojarzące się z letnim manicure.

Najlepsze pomysły na beżowe paznokcie na jesień 2019.

Paznokcie inspiracje jesień 2019. Wspaniałe inspiracje na szare paznokcie 2019. Najlepsze paznokcie z brokatem na jesień 2019. Jak co roku jesienne paznokcie nie mogą obejść się bez przepięknych odcieni beżu.

Wspaniałe pomysły na szare paznokcie 2019. Jak co roku w okresie jesieni rekordy popularności biją inspiracje na paznokcie z wykorzystaniem bordo butelkowej zieleni beżów bieli oraz właśnie brązów. Ten niezwykle czarujący kolor jest wręcz nieodłącznym elementem wszystkich chłodniejszych miesięcy ze względu na swoją uniwersalność oraz delikatność.

Jesień to nie tylko stonowane barwy w których wybieramy wyłącznie beżowe lub brązowe paznokcie ale również wszechobecne świecidełka a wśród nich oczywiście nie może zabraknąć brokatu i choć według niektórych osób nie do wszystkich odcieni pasuje postaramy się udowodnić że można go zestawić z większością kolorów. Modne paznokcie na jesień top 24 niesamowite inspiracje na manicure paznokciowo 28 sierpnia 2019 temperatury za oknem nadal nas rozpieszczają jednak powoli musimy oswajać się z myślą że lato dobiega końca. Najlepsze inspiracje na brązowe paznokcie 2019.