lucidscreening

Paznokcie Jasne Ombre

104 komentarze on ombre manicure ombre nails czyli cieniowane paznokcie krok po kroku piątek 25 lipca 2014. Wiele kobiet bardzo lubi w taki sposób zdobić swoje paznokcie. Wracamy z kolorem.

Końcowy efekt który zobaczysz na swoich paznokciach na pewno zrobi na tobie wrażenie ujrzysz nowe światło i wygląd swoich paznokci.

Paznokcie jasne ombre. Ombre ma w sobie taki plus że zawsze wygląda inaczej. Paznokcie ombre są określane mianem kolorowych cienowanych paznokci które prezentują się niezwykle efektownie. Pełna paleta przechodzących w siebie barw na pewno zrobi wrażenie.

Niedawno na instagramie zapowiadałam wam że znów mam ochotę zrobić ombre na paznokciach pierwsze moje podejście było w zdecydowanych nasyconych kolorach a dziś pokażę wam coś zupełnie innego. Jeśli trudno nam się zdecydować na jeden czy dwa kolory do wykorzystania przy tworzeniu ombre na paznokciach można zafundować sobie na pazurkach całą tęczę. Cała paleta barw tęczowe ombre.

A czy jest coś bardziej wiosennego niż różowo żółte ombre. Jeśli będziesz się spieszyła paznokcie mogą nie wyjść zbyt fajnie i gwarantuję ci że szybko się zrazisz do paznokci ombre. Dziś na tapetę wracają kolory z.

W dzisiejszej galerii w związku z piękną pogodą i porą roku zaproponujemy wam 18 pięknych inspiracji na cieniowane paznokcie w jasnych kolorach. Jeśli spodobał ci się filmik zapraszam do kliknięcia łapki w górę i dodania komentarza. Ombre ma w sobie taki plus że zawsze wygląda inaczej.

Ombre na paznokciach króluje w świecie manicure już od dobrych kilku sezonów. Jeden kolor przechodzi w drugi jednak kontrast między barwami nie jest wyraźnie zaznaczony. Było już na szaro teraz znów na wiosennie.

Połącz na przykład odcień bananowej żółci z delikatnym różem. Zdecydowanie warto przetestować jasne paznokcie ombre. Połączę delikatne pastelowe róże oraz brzoskwiniowo koralowy odcień.

Za każdym razem wykonując ombre łączymy ze sobą rożne kolory i tworzymy coś nowego twórczego. Jasne pokombinuję z innymi kolorkami usuń. Zapraszam również na mój instagram i do subskrybowania mojego kanału subskrypcja http.

Paznokcie ombre jasne to dobry wybór który zapewnia jednocześnie delikatny wygląd oraz oryginalny efekt. Taką stylizacją z całą pewnością możesz pochwalić się na co dzień jak również podczas ważnych uroczystości. Wybrałaś bardzo ładne odcienie lakierów a końcowy efekt jest świetny.