lucidscreening

Paznokcie Jesień 2019

Trendy modowe i kosmetyczne zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jak co roku jesienne paznokcie nie mogą obejść się bez przepięknych odcieni beżu. Ten niezwykle czarujący kolor jest wręcz nieodłącznym elementem wszystkich chłodniejszych miesięcy ze względu na swoją uniwersalność oraz delikatność.

Coraz krótsze dni pogarszająca się pogoda konieczność powrotu do obowiązków.

Paznokcie jesień 2019. Paznokcie hybrydowe jesień 2019 na co postawić. Jak wykorzystać te zestawienia kolorystyczne do stworzenia wyjątkowego manicure hybrydowego. Obok paznokci zatopionych w odcieniach bordo przyozdobionych elementami 3d i transparentnych jelly nails najmodniejszym trendem w manicure na jesień i zimę 2019 2020 jest elegancki minimalizm u większości modelek na wybiegach można było zaobserwować krótkie paznokcie o naturalnym kształcie z delikatnymi akcentami czarnym koralikiem złotym półksiężycem oraz przyprószone.

Do gry wkraczają brązy zielenie borda granaty ale też złoto i czerń. Wielu osobom jesień kojarzy się głównie negatywnie. Najlepsze pomysły na beżowe paznokcie na jesień 2019.

Paznokcie na jesień 2019 idealnie zgrane z porą roku. Jesienią stawiamy na stonowane mocno nasycone kolory.