lucidscreening

Paznokcie Lustrzane Fioletowe

Robiłam już kilka podejść do takiego błyszczącego mani w końcu mniej więcej się udało więc tym razem pokażę wam efekty tej zabawy. W prawej dłoni też pojawiły się fioletowe paznokcie ale nie są one. Lustrzane paznokcie nooo może nie wyszły tak zupełnie gładkie i lustrzane ale mocno metaliczny połysk mają.

W dzisiejszym wpisie zestawiliśmy dla was 25 cudownych inspiracji na fioletowe paznokcie.

Paznokcie lustrzane fioletowe. Postanowiłam połączyć go z light lavender to duet. 1 499 wizyt 24 kwietnia 2017. Wyglądają trochę tak jakbym zbierała ciemne owoce.

Ostatnio do łask powróciły chromowane paznokcie paznokcie z metalicznym połyskiem i efektem lustra. Przez użytkownika meludesign administrator 668 080. Jeśli chcecie w tym sezonie wyglądać niesamowicie modnie fioletowy manicure będzie idealnym wyborem.

Paznokcie fioletowe przegląd najciekawszych odcieni kolor fioletowy nie jest częstym kolorem spotykanym w garderobie. Paznokcie french zdobienie stylizacja manicure paznokci fioletowe skomentuj poradnik poradnik jak wykonać fioletowo złote zdobienia paznokciach skomentowało 10 osób. Modne pomysły na fioletowe paznokcie 2019.

Ciemne żywe fioletowe paznokcie. Od trzech dni mam fioletowe paznokcie szczególnie dotyczy to paznokci w lewej dłoni które są bardzo sine. Nasze ulubione odcienie które zdobią nasze wakacyjne paznokcie lądują głęboko na dnie szafy i czekają na swój powrót który nastąpi nie wcześniej niż przyszłej.

Nie mogłam się doczekać aż wam go tutaj zaprezentuje. Zaznaczam że nigdy wcześniej tak nie miałam fioletowe paznokcie wystąpiły u mnie po raz pierwszy. Nie jest to nowość ponieważ zwykłe lakiery do paznokci z takim efektem oraz naklejki na paznokcie dające takie lustrzane rezultaty już od dawna są w sprzedaży.

Fioletowe paznokcie stają się coraz bardziej popularne zobacz jak ładnie można wykorzystać fiolet na paznokciach. Jesienią rzadziej decydujemy się na wybór żywych i soczystych kolorów po które sięgamy w okresie cieplejszych miesięcy. 092 purple euphoria to kolorek który zachwycił zarówno was jak i mnie.

Okazuje się jednak że może on stanowić ciekawe dopełnienie do stylizacji w postaci torebek kolczyków a przede wszystkim paznokci. Na pewno znajdziecie coś idealnego dla siebie. Fioletowe ubrania dodatki a także fioletowe paznokcie.

Ten fiolet jest z jednej strony ciemny ale z drugiej wyrazisty i intensywny.