lucidscreening

Paznokcie Lustrzane

Jak uzyskać efekt lustra na paznokciach lakiery hybrydowe em nail. Przed aplikacją warto opiłować i odtłuścić płytkę oraz usunąć odstające skórki. Innym sposobem na lustrzane paznokcie są naklejki.

Do wykonania lustrzanych paznokci potrzebujesz.

Paznokcie lustrzane. Lustrzane paznokcie krok po kroku. Hybryda em nail viva a viva. Paznokcie ombre z efektem kameleona i lustra.

Ich naklejanie wymaga odrobiny precyzji ale efekt wart jest poświęconego czasu. Efekt jednak zdecydowanie wart jest poświęconego czasu. Przed ich aplikacją warto nałożyć na płytkę warstwę odżywki oraz przyciąć je by pasowały kształtem.

Mirror nails lustrzane paznokcie z chrome effect. Aby efekt lustra wyglądał schludnie należy odpowiednio przygotować paznokcie. Ostatnio do łask powróciły chromowane paznokcie paznokcie z metalicznym połyskiem i efektem lustra.

W sprzedaży znajdziesz również folię transferową. Red lipstick monster. Naklejki polecamy tym z was które mają manualne zdolności i są cierpliwe ich przyklejenie zajmuje trochę czasu ale efekt jest niesamowity najpierw przygotujcie sobie dokładnie wymierzone na każdy paznokieć naklejki.

Paznokcie lustrzane w kilka minut. Lustrzane paznokcie z chrome effect. Nie miałam do tego cierpliwości.

Jakiś czas temu mignął mi na facebook u krótki filmik gdzie lustrzane paznokcie powstawały podobnie jak efekt syrenki czyli poprzez wcieranie pyłku. Nasze sposoby na lustrzane paznokcie. Próbowałam bawić się ze srebrną folią jednak pochłaniało to dużo czasu i było ciężkim zadaniem.

Paznokcie ombre z efektem kameleona i lustra. Odklejcie i trzymając naklejkę pęsetą przyłóżcie do paznokcia na samym środku od początku jego długości. Pilnika do paznokci bloku polerskiego wycinacza do skórek płynu do odtłuszczania.

Lustrzane naklejki na paznokcie również możemy nabyć w drogeriach jednak ich aplikacja jest odrobinę bardziej czasochłonna wymaga bowiem większego skupienia. Nie jest to nowość ponieważ zwykłe lakiery do paznokci z takim efektem oraz naklejki na paznokcie dające takie lustrzane rezultaty już od dawna są w sprzedaży.