lucidscreening

Paznokcie Lustrzane

Hybryda em nail viva a viva. Lustrzane paznokcie krok po kroku. Naklejki polecamy tym z was które mają manualne zdolności i są cierpliwe ich przyklejenie zajmuje trochę czasu ale efekt jest niesamowity najpierw przygotujcie sobie dokładnie wymierzone na każdy paznokieć naklejki.

Lustrzane naklejki na paznokcie również możemy nabyć w drogeriach jednak ich aplikacja jest odrobinę bardziej czasochłonna wymaga bowiem większego skupienia.

Paznokcie lustrzane. Ostatnio do łask powróciły chromowane paznokcie paznokcie z metalicznym połyskiem i efektem lustra. W sprzedaży znajdziesz również folię transferową. Paznokcie ombre z efektem kameleona i lustra.

Jakiś czas temu mignął mi na facebook u krótki filmik gdzie lustrzane paznokcie powstawały podobnie jak efekt syrenki czyli poprzez wcieranie pyłku. Ich naklejanie wymaga odrobiny precyzji ale efekt wart jest poświęconego czasu. Paznokcie lustrzane w kilka minut.

Jak uzyskać efekt lustra na paznokciach lakiery hybrydowe em nail. Red lipstick monster. Efekt jednak zdecydowanie wart jest poświęconego czasu.

Próbowałam bawić się ze srebrną folią jednak pochłaniało to dużo czasu i było ciężkim zadaniem. Aby efekt lustra wyglądał schludnie należy odpowiednio przygotować paznokcie. Lustrzane paznokcie z chrome effect.

Paznokcie ombre z efektem kameleona i lustra. Pilnika do paznokci bloku polerskiego wycinacza do skórek płynu do odtłuszczania. Mirror nails lustrzane paznokcie z chrome effect.

Innym sposobem na lustrzane paznokcie są naklejki. Nie miałam do tego cierpliwości. Nie jest to nowość ponieważ zwykłe lakiery do paznokci z takim efektem oraz naklejki na paznokcie dające takie lustrzane rezultaty już od dawna są w sprzedaży.

Nasze sposoby na lustrzane paznokcie. Do wykonania lustrzanych paznokci potrzebujesz. Przed ich aplikacją warto nałożyć na płytkę warstwę odżywki oraz przyciąć je by pasowały kształtem.

Odklejcie i trzymając naklejkę pęsetą przyłóżcie do paznokcia na samym środku od początku jego długości. Przed aplikacją warto opiłować i odtłuścić płytkę oraz usunąć odstające skórki.