lucidscreening

Paznokcie Modne Kolory 2020

Coraz większy chłód za oknem powoduje zmianę ubrań na cieplejsze i bardziej przytulne a co za tym idzie pojawiają się zupełnie nowe inspiracje na manicure powolutku odkładamy na bok kolory których używaliśmy do stylizacji paznokci na jesień zastępując je tymi kojarzonymi głównie z zimą czyli błękitami granatami bielą. Pomysły na najmodniejsze paznokcie na zimę 2020. Beauty blender czy warto kupić kultową gąbkę do makijażu.

Wzór krokodylej skóry znamy już doskonale z torebek czy butów a w 2020 czas na paznokcie.

Paznokcie modne kolory 2020. Modne paznokcie 2020 to przede wszystkim te pomalowane jasnymi pastelowymi lakierami różowym błękitnym i wrzosowym. Jeśli jesteś miłośniczką klasyki postaw na dobrze wszystkim znany french manicure ale w nieco odmienionej bo kolorowej wersji. Wśród najmodniejszych kolorów paznokci na rok 2020 roku znajdziemy zarówno paznokcie w modnym kolorze roku 2020 classic blue innych wybranych barwach kolory pastelowe wszystkie odcienie nude soczyste kolory na lato zarówno neonowe jak i metaliczne.

W 2020 roku nie wstydzimy się krótkich paznokci lecz eksponujemy podobnie jak długie. Paznokcie hybrydowe 2020 10 najważniejszych trendów kolory lakierów. Lato to nie tylko wypoczynek ale i przepiękna opalenizna.

Modne krótkie paznokcie w 2020 roku. W ubiegłym roku uwielbiane były jak zawsze zwierzęce wzory jednak w 2019 była to krowie łaty a w 2020 będzie to krokodyla skóra. Modne paznokcie 2020 modne wzory i kolory paznokci 2020 wiosna kojarzy się nam z feerią barw budzącą się do życia przyrodą jasną soczystą i wzbudzającą doskonały nastrój aurą.

Bordowe paznokcie najmodniejsze inspiracje. Paznokcie u stóp na lato 2020 trendy kolory wzory. świetnym dodatkiem do stylowej kreacji będą oczywiście modne paznokcie które świetnie podkreślą każdy outfit.

Jak widzisz modne paznokcie na wiosnę 2020 to szeroki wybór propozycji zarówno dla minimalistek jak i dziewczyn dla których za dużo to nigdy w sam raz. Modne paznokcie 2020 7 najważniejszych trendów i kolorów. W nadchodzącym sezonie nie zapomnij też o klasycznych czerwieniach i bezpiecznych odcieniach nude.

Zgodnie z trendem na kreatywny eklektyzm w manicure możesz też poszaleć z różnymi rodzajami stylizacji. Okrągłe paznokcie to propozycja od christian siriano khatie i rag bone. Tak więc nasze paznokcie także powinny prezentować się w sposób zachęcający i budzący tak samo pozytywne emocje i odczucia.

Na jakie kolory postawić w tym sezonie. Jakie paznokcie w roku 2020 warto wybrać aby nasze dłonie wyglądały rewelacyjnie. Jeżeli widzieliście już nasze poprzednie wpisy w których pokazujemy wam najlepsze pomysły na różowe paznokcie oraz idealne paznokcie na wiosnę pora przejść do dzisiejszej dawki inspiracji.

Krótkie zaokrąglone paznokcie w 2020 roku malujemy na mocne zdecydowane kolory. Wygląda niesamowicie i bez wątpienia robi wrażenie.