lucidscreening

Paznokcie Na Lato 2020 Pastelowe

Jeden z takich odcieni będzie królował wiosną i latem 2020. Paznokcie na lato 2020. Jeśli jesteś miłośniczką klasyki postaw na dobrze wszystkim znany french manicure ale w nieco odmienionej bo kolorowej wersji.

Jakie modne paznokcie na lato wybrać.

Paznokcie na lato 2020 pastelowe. Paznokcie na lato 2020. Pastelowe kolory znów znajdą swoje miejsce w najgorętszych trendach w stylizacji paznokci na wiosnę 2020. Wygląda na to że pastelowe kolory znów wracają do łask.

Jeszcze do niedawna modne były paznokcie w geometryczne wzory albo takie które wyglądem przypominały kwarc. Modne paznokcie 2020 to przede wszystkim te pomalowane jasnymi pastelowymi lakierami różowym błękitnym i wrzosowym. Latem wiele kobiet pragnie zaszaleć z paznokciami.

Najlepsze inspiracje na pastelowe paznokcie 2020 każda z nas lubi podkreślać swoje kobiece piękno dbając nawet o najmniejsze szczegóły zwłaszcza gdy zbliża się ważna dla nas okazja. Piękne kolory i wzory podkręcają wakacyjne stylizacje wyglądają oryginalnie i poprawiają humor. To idealny moment na dopełnienie wybranej przez nas kreacji modnym manicure obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Pastelowe brokatowe a może ombre. Podpowiadamy jakie wzory na paznokciach są modne latem 2020. W nadchodzącym sezonie nie zapomnij też o klasycznych czerwieniach i bezpiecznych odcieniach nude.

Hybrydowe ombre tytanowe żelowe nowe modne wzory. Najmodniejsze z nich delikatny róż oraz mięta doskonale podkreślą zadbane. Musimy przyznać że nam bardzo przypadł do gustu.