lucidscreening

Paznokcie Na Wiosne Semilac

Według badań kantar millward brown aż 67 użytkowniczek hybryd wybiera lakiery hybrydowe semilac. Każdy paznokieć może prezentować się w innym tonie różu. Tęsknisz za wiosną i powiewem świeżych pastelowych barw.

Pomysły na różowe paznokcie.

Paznokcie na wiosne semilac. Sprawdź jakie barwy pozwolą ci. Tu sprawdzi się ombre czyli łagodne przejście w wielu różnych wariantach. On również może widnieć jako uroczy wiosenny akcent.

Różowego koloru nie dyskwalifikujemy jednak na dobre. Pomysły na wiosenne paznokcie. świetnie się składa bo przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie must have kolorów semilac z którymi w promienny sposób otworzysz sezon wiosna 2017.

Badania zostały przeprowadzone na reprezentatywnej grupie kobiet w wieku 18 65 lat w listopadzie 2017. Ubierz je w pastele. Wiosna 2018 kusi by ubrać je w pastelowe barwy.

Zobaczcie jakie paznokcie na wiosnę będą na topie w tym roku. świetnie się składa właśnie takimi rozkwita najnowsza kolekcja semilac pastells 2. W poniższej galerii znajdziecie niesamowite inspiracje na manicure które z pewnością przypadną wam do gustu.

09 02 2017 masz dosyć ciemnych zgaszonych kolorów. Pastelowe paznokcie wiosna 2018 wita je czule. Pyłki na paznokcie semilac flash holo bo nie chcemy się ograniczać.

Na ten odcień należy mieć pomysł. Nowe pyłki na paznokcie semilac stworzyliśmy dla spragnionych życia bez ograniczeń. Oferujemy 3 totalnie szalone pyłki które w mgnieniu oka odmienią oblicze stonowanej stylizacji i będą kusić nieskrępowanym blaskiem.

Pierwszy dzień wiosny już dawno za nami o czym odważnie przypominają słońce i pojawiające się czasem w naprawdę zaskakujących.