lucidscreening

Paznokcie Na Wiosne Semilac

Różowego koloru nie dyskwalifikujemy jednak na dobre. świetnie się składa właśnie takimi rozkwita najnowsza kolekcja semilac pastells 2. Każdy paznokieć może prezentować się w innym tonie różu.

Na ten odcień należy mieć pomysł.

Paznokcie na wiosne semilac. Sprawdź jakie barwy pozwolą ci. Zobaczcie jakie paznokcie na wiosnę będą na topie w tym roku. 09 02 2017 masz dosyć ciemnych zgaszonych kolorów.

Wiosna 2018 kusi by ubrać je w pastelowe barwy. Tęsknisz za wiosną i powiewem świeżych pastelowych barw. Tu sprawdzi się ombre czyli łagodne przejście w wielu różnych wariantach.

Pierwszy dzień wiosny już dawno za nami o czym odważnie przypominają słońce i pojawiające się czasem w naprawdę zaskakujących. W poniższej galerii znajdziecie niesamowite inspiracje na manicure które z pewnością przypadną wam do gustu. Pyłki na paznokcie semilac flash holo bo nie chcemy się ograniczać.

On również może widnieć jako uroczy wiosenny akcent. Oferujemy 3 totalnie szalone pyłki które w mgnieniu oka odmienią oblicze stonowanej stylizacji i będą kusić nieskrępowanym blaskiem. Pomysły na wiosenne paznokcie.

Według badań kantar millward brown aż 67 użytkowniczek hybryd wybiera lakiery hybrydowe semilac. Pomysły na różowe paznokcie. Pastelowe paznokcie wiosna 2018 wita je czule.

Badania zostały przeprowadzone na reprezentatywnej grupie kobiet w wieku 18 65 lat w listopadzie 2017. Ubierz je w pastele. świetnie się składa bo przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie must have kolorów semilac z którymi w promienny sposób otworzysz sezon wiosna 2017.

Nowe pyłki na paznokcie semilac stworzyliśmy dla spragnionych życia bez ograniczeń.