lucidscreening

Paznokcie Po Manicure Japońskim

Osobiście wykonywałam go raz w tygodniu i po ok. P shine to metoda która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Jak wykonać manicure japoński w domu.

Jak zrobić hybrydowy french manicure cyrkonie krok po kroku tutorial.

Paznokcie po manicure japońskim. Julia nessa 745 554 views. Paznokcie zostały wypielęgnowane i przez kilkanaście dni lśniły tak jakby zostały dopiero co pomalowane bezbarwną odżywką. Obecnie z japońskiego manicure jestem bardzo zadowolona jednak kilka dni po pierwszym zabiegu poczułam rozczarowanie ponieważ trzy paznokcie złamały się czego w ogóle się nie spodziewałam.

Dzisiaj pokażę wam krok po kroku jak zrobić manicure japoński z wykorzystaniem zestawu p shine jest to jedna z trzech rzeczy które zwalczyły rozdwajanie moich paznokci dwie. Warto jednak wiedzieć że zabiegu nie wolno wykonywać bezpośrednio po zdjęciu akrylu bądź żelu z paznokci aby dodatkowo nie osłabić płytki ponownym matowieniem. Nie musicie się jednak obawiać tego że przy manicure japońskim płytka zostanie zmatowiona tak bardzo jak w przypadku paznokci akrylowych żelowych.

Witaminy a e keratynę pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Manicure nadaje paznokciom blask a także wzmacnia je w składniki naturalne m in. Krok po kroku japoński manicure z firmą p shine.

Musimy mieć czyste ręce oraz paznokcie. Paznokcie zaraz po wykonaniu wyglądają o wiele lepiej na dużo zdrowsze. Stały się twardsze nie rozdwajały się widać było że są idealnie odżywione.

Efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu paznokcie są idealnie gładkie i lśniące. Paznokcie żelowe krok po kroku. Następnie robimy porządek ze skórkami.

Mocy efekt błyszczenia utrzymuje się przez około półtorej tygodnia aby kuracja przyniosła efekty trzeba manicure powtórzyć 3 4 razy co 2tygodnie. Miesiącu odczułam ogromny skok w stanie moich paznokci. Ja swoje wycinam cążkami po wcześniejszym odsunięciu zbędnej skórki kopytkiem.

Manicure japoński regeneracja paznokci. Zalecana jest dezynfekcja ale z uwagi na to że zestaw jest do użytku domowego nie widzę takiej potrzeby.