lucidscreening

Paznokcie Przedłużane Na Formie

Na paznokcie nakładamy primer bezkwasowy a gdy wyparuje możemy przystąpić do stylizacji. Następnie używamy bezkwasowego primera super bonder nakładając go na cały paznokieć. Na środek każdego paznokcia nakłada się kroplę żelu po czym wkłada dłonie pod lampę uv w celu utwardzenia.

Szablon podwijamy od spodu zaklejając go od góry do palca i na początku szablonu robiąc tzw.

Paznokcie przedłużane na formie. Końcówki formy zwijamy w dół i sklejamy by tworzyły szpic. Forma to mała naklejka na paznokcie umieszczana na nich od spodu. Hania knopińska 101 684 views.

Z góry mówię że to jest odpowiednia budowa w przedłużaniu nie chodzi o to aby na paznokieć. Teraz przemywamy paznokcie cleanerem i nakładamy szablony czubek paznokcia ma znajdować się na formie i ściśle do niej przylegać. Można skorzystać z dwóch sposobów wykonać manicure żelowy na szablonie bezpośrednio modelujemy paznokieć na naszej płytce przedłużając je szablonem lub na tipsie pokrywamy tipsy żelem.

żel można nałożyć też na tipsy lub bez formy jeśli komuś nie zależy na długości. Paznokcie żelowe sprawdzają się doskonale u osób z krótkimi łamliwymi i słabymi paznokciami jak je zrobić. Krok i na opiłowaną zmatowioną i odtłuszczoną płytkę aplikujemy primer bezkwasowy pamiętając o tym aby ten produkty nakładać tylko na naturalnego paznokcia omijajcie skórki.

Spiłuj paznokcie żelowe używając grubego pilnika najlepiej między stopniem ziarnistości 150 a 180. Następnie zakładamy szablony na paznokcie tak aby końcówka paznokcia znajdowała się na szablonie ściśle przylegając do niego. Oto kolejna metoda na ściąganie paznokci żelowych.

Sprawdź rok po kroku jak przedłuzyć paznokcie hybrydą i ciesz się pięknym manicure. Primer nakłada się w małej ilości najlepiej końcówkę. Znów mogę mieć piękne paznokcie najlepsza najtrwalsza metoda przedłużania od elisium duration.

żelowanie powtarza się od 3 do 4 razy w zależności od warstw. Nie piłuj w jednym tylko miejscu bo możesz poczuć gorąco na naturalnym paznokciu. Przedłużanie paznokci metodą żelową na szablonie krok po kroku dezynfekujemy dłonie i omawiamy z klientką długość oraz kształt.

W tym filmie chciałam wam pokazać jak przedłużyć paznokcie żelem na formie krok po kroku. Malujemy nim paznokcie cienką warstwą wyjeżdżając również na szablon nadając odpowiedni kształt czyli taki jak ma wyglądać przedłużony paznokieć. Przytnij paznokcie żelowe jak najkrócej się da.

Nie musimy się przejmować że wyjedziemy zbyt daleko na szablon bo jeśli tak się stanie to po utwardzeniu bez problemu spiłujemy nadmiar pilnikiem. Przygotowujemy paznokcie do przedłużania opiłowujemy wolny brzeg paznokcia matujemy powierzchnie płytki oraz odsuwamy skórki. Paznokcie żelowe możesz zrobić w domu lub w profesjonalnym salonie.