lucidscreening

Paznokcie Przedłużanie Hybryda

Jest to żel hybrydowy budujący o właściwościach żelu miękkiego który nadaje się zarówno do przedłużania paznokci o kilka milimetrów jak również do ich utwardzenia jeśli naturalna płytka paznokcia jest miękka słaba. 28 lipca 2016 25. Nowoczesne metody przedłużania paznokci pozwalają uzyskać bardzo naturalny kształt paznokcia.

Wręcz pozwala zapuścić paznokcie.

Paznokcie przedłużanie hybryda. Szablon należy wpasować pod paznokieć tak by dokładnie przylegał do jego brzegów. Przedłużanie paznokci kojarzy się z mało naturalnym nieco kiczowatym wyglądem. Przedłużanie paznokci metodą żelową na szablonie krok po kroku.

Dezynfekujemy dłonie i omawiamy z klientką długość oraz kształt. Skórki przygotowałam już wcześniej a odżywkę nałożyłam poza kamerą aby nie było niejasności d dziś pokażę wam jak przedłużyć paznokcie hybrydą przedłużanie paznokci. Przedłużanie paznokci hybrydą krok po kroku.

To dotyczy głównie starych metod przedłużania i mody na nienaturalnie długie paznokcie. Przygotowujemy paznokcie do przedłużania opiłowujemy wolny brzeg paznokcia matujemy powierzchnie płytki oraz odsuwamy skórki. Przedłużanie paznokcie hybryda promocja 3 5 długość 149 00 zł.

Jestem dowodem na to że dzięki hybrydzie osoba z wiecznie rozdwojonymi i krótkimi paznokciami może się cieszyć mocniejszą i dłuższą płytką. Ponieważ hybrydy chronią paznokieć przed uszkodzeniami mechanicznymi mogę nosić taką długość jaką tylko zapragnę. To możliwe dzięki produktom semilac semi hardi.

Płytka wygląda wtedy zdrowo a manicure jest elegancki i niewymuszony. Wystarczy teraz przetrzeć paznokcie cleanerem super shine. Przedłużanie paznokci bazą hybrydową przed zastosowaniem bazy nałóż na palec szablon przeznaczony do przedłużania paznokci.

Przedłużanie paznokci dzięki hybrydzie. Jeśli zatem chciałybyście mieć trochę dłuższe paznokcie marzycie o idealnie migdałowym kształcie płytki albo po prostu wasza płytka jest ekstremalnie miękka i osłabiona to zapraszam do. Dziś chciałabym pokazać wam jak łatwo można przedłużyć sobie paznokcie w domowym zaciszu za pomocą budującego lakieru hybrydowego semilac hard.

Muszę przyznać że takie przedłużanie paznokci na szablonie jest naprawdę bardzo proste i każda z was powinna sobie z tym poradzić. Witam czy lampa uv 46 w utwardzi protein base. Cleaner primer protein base żel easy shape matowienie cleaner protein base hybryda.

Sprawdź krok po kroku jakie to proste i ciesz się pięknymi i długimi paznokciami.