lucidscreening

Paznokcie Różowe Neonowe Z Czarnym

Wszystko zależy od doboru kreacji. Paznokcie neonowe różowe z efektem holo. Jakie neonowe paznokcie będą modne latem 2019 roku.

Różowe neonowe spodnie damskie dresowe z czarnymi kieszeniami po bokach oraz taśmami.

Paznokcie różowe neonowe z czarnym. Robi smugi albo nie. Zwykły kremowy w kolorze pomarańczowym. Neonowe paznokcie na lato 2019.

Tym razem też tak zrobiłam wykorzystując tylko dwa kolory czarny i neonowy. Szpilki wysokie neonowe czarne różowe i7628. Oferujemy wyłącznie sprzedaż hurtową.

Zasada jest taka że pod neonowe kolory w większości przypadków potrzebny jest jako baza biały lakier można użyć takiego białego z którego nie jesteście zadowolone bo np. Ale nuda a mogło być holo d takie jak we wpisie. Możemy je zestawić zarówno z kontrastującymi barwami jak i pozostawić w solowej odsłonie lub ozdobić.

Ceny widoczne są wyłącznie po dokonaniu rejestracji i zalogowaniu w naszej hurtowni. W tym sezonie z pewnością sprawdzą się żarówiaste odcienie różu żółci zieleni czy pomarańczy. Oczywiście żartuję szanuję wasz wybór i tak oto dochodzimy do punktu kiedy mogę wam pokazać jaki lakier wybrałam do paznokci na halloween.

Moje wzorki na paznokcie zazwyczaj są bardzo proste i skromne. Buciki wykonane z tkaniny typu zamsz w kolorze czarnym posiadają obcas szpilkę oraz lamówkę wokół stopy w kolorze różowym neonowym neony. Posiadają napisy oraz suwaki na nogawkach oraz asymetryczne zakończenie.