lucidscreening

Paznokcie Wiosna 2020 Naturalne

W nadchodzącym sezonie nie zapomnij też o klasycznych czerwieniach i bezpiecznych odcieniach nude. Zamiast charakterystycznego białego półksiężyca końcówki płytek malować będziemy za pomocą kolorowych lakierów najlepiej innego odcienia na każdym paznokciu resztę. Tak zwany francuski manicure zyskuje w nowym sezonie zupełnie inne oblicze.

Ten drapieżny look rządził na pokazach kim schui oraz christiana cowana.

Paznokcie wiosna 2020 naturalne. Nawet jeżeli projektanci sięgają po ekscentryczne dodatki i kolorowe kalkomanie które części z was mogą wydawać się infantylne. Trendy w zdobieniu paznokci. Pokazy te są zawsze na swój sposób wyrafinowane.

Jednym z trendów w manicure na sezon wiosna 2020 są długie paznokcie spiłowane w kształt szponów lub wymodelowane w szpic. Jeśli jesteś miłośniczką klasyki postaw na dobrze wszystkim znany french manicure ale w nieco odmienionej bo kolorowej wersji. Na ich czele znalazła się ponadczasowa czerwień.

Do tej pory panował trend na naturalne pastelowe paznokcie. Modne paznokcie wiosna 2020 nowe wydanie french manicure popularny w latach 90. Nadchodzący nowy trend udowadnia że klasyka broni się sama.

Modne paznokcie 2020 to przede wszystkim te pomalowane jasnymi pastelowymi lakierami różowym błękitnym i wrzosowym. Modne paznokcie wiosna 2020 można było zobaczyć w pełnej krasie na wybiegach new york fashion week. W obu przypadkach stylizacje utrzymane były w prostej klasycznej kolorystyce projektanci postawili odpowiednio na niewinną biel i.

Paznokcie pomalowane na czarno nie muszą być nudne. Paznokcie wiosna 2020 to przede wszystkim ogromna paleta wyrazistych soczystych kolorów. Teraz jednak sięgamy po odważniejsze propozycje.