lucidscreening

Paznokcie Wiosna 2020 Naturalne

Jeśli jesteś miłośniczką klasyki postaw na dobrze wszystkim znany french manicure ale w nieco odmienionej bo kolorowej wersji. W nadchodzącym sezonie nie zapomnij też o klasycznych czerwieniach i bezpiecznych odcieniach nude. Pokazy te są zawsze na swój sposób wyrafinowane.

Paznokcie pomalowane na czarno nie muszą być nudne.

Paznokcie wiosna 2020 naturalne. Na ich czele znalazła się ponadczasowa czerwień. Jednym z trendów w manicure na sezon wiosna 2020 są długie paznokcie spiłowane w kształt szponów lub wymodelowane w szpic. Nawet jeżeli projektanci sięgają po ekscentryczne dodatki i kolorowe kalkomanie które części z was mogą wydawać się infantylne.

Tak zwany francuski manicure zyskuje w nowym sezonie zupełnie inne oblicze. Zamiast charakterystycznego białego półksiężyca końcówki płytek malować będziemy za pomocą kolorowych lakierów najlepiej innego odcienia na każdym paznokciu resztę. Nadchodzący nowy trend udowadnia że klasyka broni się sama.

W obu przypadkach stylizacje utrzymane były w prostej klasycznej kolorystyce projektanci postawili odpowiednio na niewinną biel i. Modne paznokcie wiosna 2020 można było zobaczyć w pełnej krasie na wybiegach new york fashion week. Modne paznokcie 2020 to przede wszystkim te pomalowane jasnymi pastelowymi lakierami różowym błękitnym i wrzosowym.

Teraz jednak sięgamy po odważniejsze propozycje. Modne paznokcie wiosna 2020 nowe wydanie french manicure popularny w latach 90. Trendy w zdobieniu paznokci.

Paznokcie wiosna 2020 to przede wszystkim ogromna paleta wyrazistych soczystych kolorów. Ten drapieżny look rządził na pokazach kim schui oraz christiana cowana. Do tej pory panował trend na naturalne pastelowe paznokcie.