lucidscreening

Paznokcie Z Czerwonym Akcentem

20 maj 2020 odkryj tablicę paznokcie z akcentem należącą do użytkownika iwonabalinska. Zobacz więcej pomysłów na temat paznokcie ładne paznokcie i paznokieć. Nude paznokcie z czerwonym akcentem.

This video is unavailable.

Paznokcie z czerwonym akcentem. Zobacz więcej pomysłów na temat paznokcie ładne paznokcie i paznokieć. Zrób ze mną pazurki na święta eleganckie czerwone hybrydy z zimowym akcentem. 15 lis 2019 odkryj tablicę paznokcie z akcentem należącą do użytkownika diananazaruk.

Wzór który trafił na moją drugą rękę to chyba największy wzór całopaznokciowy na całej płytce. Hybrydy z biedronki. Semilac hard milk how to apply remove soak off gels jak przedłużyć usunąć hybrydowe paznokcie.

Zobacz więcej pomysłów na temat paznokcie ładne paznokcie i paznokieć. 15 lis 2019 odkryj tablicę paznokcie z akcentem należącą do użytkownika diananazaruk. Hybrydowe paznokcie mylaq paznokciowy look.

Na styk objął mi mój środkowy palec więc jestem mega zadowolona d niewiele płytek daje. Zobacz więcej pomysłów na temat paznokcie ładne paznokcie i paznokieć. Ale to nie koniec wpisu bo na drugim ręku postawiłam wypróbować inny wzór z tej samej płytki.

Walentynkowe paznokcie z motywem róży. 24 kwi 2020 odkryj tablicę paznokcie z akcentem należącą do użytkownika lemanskidorota. Paznokcie z czarnym akcentem opcja nr 2.

Nie wiem od czego jest to zależne ale zazwyczaj zamiast całego wzoru na płytce pozostają na niej plamki z. Folia transferowa to wynalazek którego bardzo lubię używać do zdobienia paznokci ale nie zawsze potrafimy ze sobą współpracować.