lucidscreening

Paznokcie Z Efektem Piany

Wydawało nam się że na paznokciach widziałyśmy już wszystko. Dajcie znać jak takie zdobienie wam się podoba i koniecznie pochwalcie się jeśli zdecydujecie się je wypróbować. Jednokolorowe paznokcie ozdobione wyjątkową piankową fakturą prezentują się zachwycająco i elegancko.

Zobacz również zdobienia z efektem piany.

Paznokcie z efektem piany. Jeśli spodobał ci się filmik zap. Lakier hybrydowy w wybranym kolorze bazę i klasyczny top lampę do utrwalenia lakieru opcjonalnie pyłek np. Stylistki paznokci oszalały na punkcie tego zdobienia i chwalą się na instagramie swoimi rewelacyjnymi pracami.

Godz 9 00 12 00 lub 14 00 na paznokcie lub henne pudrowa. Instrukcję jak stworzyć bubble nails na paznokciach krok po kroku. Z efektem lustra dzięki czemu będzie jeszcze bardziej przypominać skórę krokodyla.

Efekt piany na paznokciach możliwy jest do osiągnięcia tylko w przypadku robienia manicure hybrydowego. Zobacz jak zrobić najmodniejsze na instagramie paznokcie z efektem piany. Struktura którą tworzy piana jest dość szorstka dla mnie to nie jest problem nosiłam już wcześniej wypukłe zdobienia ale wiem z waszych wiadomości że ta szorstkość nie zawsze dobrze się nosi.

Musicie wiedzieć że paznokcie z efektem piany wyglądają naprawdę rewelacyjnie ale to zdobienie jest wypukłe. 2019 11 15 bubble nails czyli efekt piany na paznokciach to największy hit tego sezonu. Bubble nails czyli paznokcie z efektem piany.

W związku z dużym zainteresowaniem tą techniką postanowiłam opublikować wpis w którym znajdziecie m in. Najpierw postanowiłam podzielić się z wami instrukcja jak takie bubble nails wykonać krok po kroku. Zdobienie paznokci z efektem piany.

Możesz jednak uruchomić wyobraźnię i dodatkowo urozmaicić ich wygląd. Do foam effect świetnie będą pasowały drobne kryształki lub grubsze płatki brokatu umieszczone tu i ówdzie na paznokciu. Znajdziesz tam jeszcze więcej inspiracji na paznokcie wszystkie stylizacje znajdziesz pod hasztagiem elarenails.

Bubble nails krok po kroku piana na paznokciach.