lucidscreening

Paznokcie Z Efektem Szkła

Mirror nails lustrzane paznokcie z chrome effect. Majestatyczne pazurki z efektem szkła każda z was musi je choć raz zrobić zjawiskowe pomysły na paznokcie genialny pomysł efekt szkła. łamliwe paznokcie a hybryda manicure z efektem szkła moje paznokcie z natury są słabe kruche łamliwe rozdwajające się.

Szklane paznokcie glass nails.

Paznokcie z efektem szkła. Klik po więcej jeśli podobał ci się filmik daj łapkę w górę. Każda z was choć raz takich paznokci zapragnie. Głównym bohaterem filmu jest pyłek chrome effect dzięki któremu możecie tworzyć takie cuda.

This video is unavailable. Jeżeli i wy jesteście ciekawe jak uzyskać efekt szkła na waszych paznokciach serdecznie zapraszam do dalszej części postu. Paznokcie z efektem szkła hej wszystkim.

Szklane paznokcie to pomysł koreanki eunkyung park. Red lipstick monster. Paznokcie hybrydowe efekt szkla.

Ombre gradient na paznokciach z użyciem kleju wikol red. Sekret szklanych paznokci tkwi w foli celofanowej. Manicure z efektem popękanego szkła.

Jeśli już uda im się odrobinę odrosnąć od skóry wyginają się niczym kartka papieru. Dziś paznokcie z efektem lustra na kilka sposobów. Ostatnio dużą popularnością cieszą się tak zwane szklane paznokcie.

Szklane paznokcie shattered glass wyglądają jakby zostały do nich przyklejone małe drobinki pękniętego szkła lub lustra. Paznokcie z efektem tłuczonego szkła najnowszy pomysł na stylizację paznokci którym będziecie zachwyceni. Są lśniące zachwycające i rozświetlają dłonie.

Arkusze foli można zakupić np.