lucidscreening

Paznokcie Z Pyłkiem Syrenim

Musicie mi wierzyć na słowo że paznokcie na żywo prezentują się jeszcze lepiej bo nie sposób uchwycić na zdjęciu tego niesamowitego połysku jaki daje syreni pyłek. Manicure hybrydowy duration. Jest on nadal zbyt grubo zmielony.

Pylki do paznokci na 2 sposoby tutorial.

Paznokcie z pyłkiem syrenim. Możesz też zapoznać się z przygotowanymi przez nas materiałami o tym jak dostosować się. Pyłek który tworzy kryształową tafle. Niebieski lakier z syrenim ogonem.

Dzisiaj pokażę wam zdobienie jakie miałam na testach z prawa jazdy. Cześć mam na imię karolina i mam 24 lata. Po jego użyciu paznokcie wyglądają jak pokryte folią.

Krok 1. Ja polubiłam ten efekt syrenki i będę z niego korzystać żeby uzyskać taki efekt trzeba po ostatniej utwardzonej warstwie koloru wetrzeć pędzelkiem kolistymi ruchami pyłek w warstwę dyspersyjną.

Pięknie wygląda ten efekt z pyłkiem. 2018 03 02 znalezione obrazy dla zapytania białe paznokcie z pyłkiem. Efekt syrenki tworzy piękną taflę a pyłkiem brokatowym nie mogłam uzyskać tego samego.

Białe paznokcie z syrenim pyłkiem i koronką see more of salon kosmetyczny estetica on facebook. Piękny gradient samochodziki stemplowałam czarnym konad wzór pochodzi z niesamowitej płytki bps bpl l 022 wszystkie paznokcie pokryłam syrenim pyłkiem od indigo całość pokryłam topem semilac. Pamiętaj o myciu rąk oraz izolowaniu się od innych osób.

Dbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Szklane paznokcie z jesiennym ombre gelastic indigo duration. Lubię malować paznokcie i interesuję się naturalnymi kosmetykami.

2018 03 02 znalezione obrazy dla zapytania białe paznokcie z pyłkiem.