lucidscreening

Pazurki Jesień 2019

Koniecznie przeczytaj poniższy wpis żeby wiedzieć w jakie lakiery i dodatki powinnaś się wyposażyć tej jesieni. Zastanawiasz się jakie wzory na paznokciach będą modne w tym sezonie. Pomysły na najmodniejsze paznokcie na jesień 2019.

To jednak nie oznacza że nasze pazurki muszą.

Pazurki jesień 2019. To idealny moment na powrót do bardziej stonowanych barw które zestawimy z zupełnie innymi wzorami niż w przypadku letniego manicure. Cieszy nas fakt że najbardziej liczyć się pomysłowość im bardziej ekstrawagancko tym lepiej miłośniczki czerwieni i czerni których zawsze pełno było w jesiennych kolekcjach mogą być rozczarowane próżno szukać ich na wybiegach. Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami a wraz z nią całkowicie nowe trendy w stylizacji paznokci.

Jesień nas niestety nie rozpieszcza ale mamy prostą receptę która choć trochę poprawi nasze humory i wprowadzi odrobinę koloru do szarej codzienności. Pomysły na idealny manicure na jesień 2019. Jakie zdobienia i kolory wpadły wam w.

Sezon jesień zima 2019 2020 będzie dość zaskakujący przynajmniej jeśli chodzi o trendy w manicure. Ten niezwykle czarujący kolor jest wręcz nieodłącznym elementem wszystkich chłodniejszych miesięcy ze względu na swoją uniwersalność oraz delikatność. Wielkimi krokami zbliża się jesień 2019 a wraz z nią nadchodzą nowe trendy związane z wyglądem kobiecych paznokci.

Jak co roku jesienne paznokcie nie mogą obejść się bez przepięknych odcieni beżu. Najlepsze pomysły na beżowe paznokcie na jesień 2019. Wystarczy zrobić hybrydy w odcieniach które poprawią nasz nastrój w końcu pielęgnacja paznokci to czysta przyjemność.

W dzisiejszym odcinku przygotowałam dla was przegląd najmodniejszych trendów manicure na jesień 2019.