lucidscreening

Pionowe Ombre Hybryda

Niedawno na instagramie zapowiadałam wam że znów mam ochotę zrobić ombre na paznokciach pierwsze moje podejście było w zdecydowanych nasyconych kolorach a dziś pokażę wam coś zupełnie innego. Musiałam spróbować długo kombinowałam co i jak oglądałam różne filmiki na yt aż w końcu malnęłam coś i myślę że jak na. Wracamy z kolorem.

Sreberka kwietnia 13 marca 8 lutego 10 stycznia 12 2012 46 grudnia 8.

Pionowe ombre hybryda. U mnie będą to delikatna chiquita banana i piękny my summer melons z nowej kolekcji miami od indigo nails lab. Protein base zawsze nadbudowuje nią płytkę produkt kultowy recenzja tu los flamingos gel polish piękny żywy róż z najnowszej kolekcji indigo. Nie potrzeba nam nic więcej prócz dwóch różnych kolorów lakierów.

Wyślij pocztą e mail wrzuć na bloga udostępnij w usłudze twitter udostępnij w usłudze facebook udostępnij w serwisie pinterest. Pionowe ombre na zwyklym klasycznym lakierze jest możliwe i bardzo łatwe do wykonania. Studio butterfly o 08 54.

Połączę delikatne pastelowe róże oraz brzoskwiniowo koralowy odcień. Mowa tu o cieniowaniu paznokci czyli zastosowaniu 2 3 kolorów lakieru i zatarciu między nimi granic tak aby miały ładne i spójne przejścia. Efekownie wygląda w połączeniu najmodniejszych kolorów roku czyli rose quartz i serenity i stanowi świetną bazę pod precyzyjne zdobienia stylografem.

Ombre hybrydowe paznokcie hybrydowe lublin paznokcie hybrydowe wzory tęczowe paznokcie. Wiosenny piękny i pasujący do wszystkiego. Manicure hybrydowy jak zrobić ombre na paznokciach hej chciałam wam pokazać jak zrobiłam ombre na hybrydach.

Kiedyś próbowałam zrobić coś takiego zwykłymi lakierami jednak okazało się to bardzo trudne. Ombre które w ostatnim czasie stało się bardzo modne. A czego użyłam żeby stworzyć te pazurki.

Było już na szaro teraz znów na wiosennie. Ombre hybrydowe krok po kroku. A czy jest coś bardziej wiosennego niż różowo żółte ombre.

Ombre pionowe dziś bardzo prosty patent na zdobienie pazurków a mianowicie ombre w pionie. Dziś na tapetę wracają kolory z. Chiquita banana gel polish uroczy żółty w kolorze lemoniady.

Zawsze chciałam mieć na paznokciach tzw. Ombre na paznokciach ombre nails tutorial ombre hybrydowe krok po kroku pędzelkiem qyubgwfuyi. Ostatnio coraz więcej o tym słyszę i nie ukrywam że taki gradient robi wrażenie.

Hybryda 4 tygodnie później.