lucidscreening

Proste Wzory Na Paznokcie Hybryda

Proste i szybkie wzorki na paznokcie które zrobi każdy. 0 komentarze 3 534 wizyt. Najlepsze wzorki i wzory na paznokcie oraz pomysły.

W dzisiejszym odcinku pokażę wam kilka prostych i szybkich wzorków na paznokcie hybrydowe które zrobi każdy.

Proste wzory na paznokcie hybryda. 0 komentarze 140 wizyt. Pomyśl więc już teraz o odpowiedniej terapii która. Stawiasz pierwsze kroki w sztuce zdobienia paznokci a może nie masz cierpliwości na mikroskopijne malunki i skomplikowane wzory.

Krótkie szpiczaste hybryda różowe. Błyszczące paznokcie z kolorowym wzorkiem 3d tornado. Jeśli przy tym twoje ambicje sięgają dalej niż jednokolorowy manicure wypróbuj proste wzorki na paznokcie z użyciem dwóch maksymalnie trzech kolorów oraz podstawowych akcesoriów.

Zanim zdecydujesz się na zrobienie karnawałowego manicure postaraj się obiektywnie ocenić kondycję swoich paznokci. Ostatnio byłam gościem na krakowskim spotkaniu blogerek. Zwróć uwagę czy się rozdwajają lub są połamane w takim przypadku twój manicure ma marne szanse na przetrwanie.

0 komentarze 3 276 wizyt. Prosty wzór na paznokcie odcienie czerwonego i różu. Wpadłam na zaproszenie dziewczyn organizatorek z moim semilacowym kuferkiem żeby zaprezentować uczestniczkom trzy banalnie proste wzory do których stworzenia nie potrzebowałyśmy nic poza kilkoma lakierami bazą topem i drewnianym patyczkiem.

W galerii podsuwamy pomysły na proste i urocze wzorki na paznokcie. Najpierw zadbaj o dłonie.