lucidscreening

Przedłużanie żelowe

Dezynfekujemy dłonie i omawiamy z klientką długość oraz kształt. Poniżej została opisana metoda przedłużania naszych paznokci krok po kroku. Nie pochłania zbyt wiele czasu ale za to pozostawia piękny i trwały efekt.

Każda z nas może mieć już teraz paznokcie twarda jak diament.

Przedłużanie żelowe. Same zaś żelowe przedłużanie paznokci jest dość proste. Przedłużanie paznokci żelem wykonuje się na dwa sposoby. Przedłużanie paznokci metodą żelową na szablonie krok po kroku.

Kiara sky nails recommended for you. Metoda żelowa to najpopularniejszy sposób na przedłużenie paznokci. Tips pełni rolę przedłużającą na którą należy nanieść masę.

Paznokcie żelowe krok po kroku przedłużanie victoria vynn build gel how to extend your nails duration. Tipsa rodzaj plastikowej nakładki przyklejanej na brzeg paznokcia. Przygotowujemy paznokcie do przedłużania opiłowujemy wolny brzeg paznokcia matujemy powierzchnie płytki oraz odsuwamy skórki.

Przedłużanie paznokci metodą żelową semilac krok po kroku. How to shape and file your nails almond stilletto coffin and square look duration.