lucidscreening

Przedłużanie Paznokci Hybryda Na Szablonie

Przedłużanie paznokci żelem krok po kroku. Nie ma co ukrywać najlepiej takie rzeczy tłumaczy się gdy je widzimy. Jest niesamowicie trwała i odporna na odpryskiwanie.

Przedłużanie paznokci metodą żelową jest możliwe dzięki użyciu specjalnego szablonu formy.

Przedłużanie paznokci hybryda na szablonie. Cleaner primer protein base żel easy shape matowienie cleaner protein base hybryda. Proste przedłużanie paznokci hybrydą semihardi krok po kroku. Przedłużanie paznokci hybrydą krok po kroku.

Przedłużanie możecie zobaczyć w wersji krok po kroku na filmiku tak żeby żaden etap wam nie umknął. Po utwardzeniu żelu szablon usuwa się. W tym wpisie zajmiemy się przedłużaniem paznokci przy użyciu lakieru hybrydowego a dokładniej bazy budującej.

Jeśli zatem chciałybyście mieć trochę dłuższe paznokcie marzycie o idealnie migdałowym kształcie płytki albo po prostu wasza płytka jest ekstremalnie miękka i osłabiona to zapraszam do. Oczywiście wcześniej niezbędne jest też przygotowanie paznokci czyli np. Kiara sky nails recommended for you.

Wycięcie i odsunięcie skórek ale myślę że o tym nie muszę już. Base extra wzmacnia paznokcie pozwala na ich odbudowanie a także przedłużenie nawet do 7mm. Szablon to mała naklejka umieszczana pod wolnym brzegiem naturalnego paznokcia.

Muszę przyznać że takie przedłużanie paznokci na szablonie jest naprawdę bardzo proste i każda z was powinna sobie z tym poradzić. Nadruk na szablonie pozwala w prosty sposób nadać płytce paznokcia odpowiedni kształt i upragnioną długość. Na początek należy odtłuścić płytkę paznokcia za pomocą cleanera i płatków bezpyłowych czyli standardowo jak w przypadku postępowania z malowaniem paznokci lakierami hybrydowymi.

Skórki przygotowałam już wcześniej a odżywkę nałożyłam poza kamerą aby nie było niejasności d dziś pokażę wam jak przedłużyć paznokcie hybrydą przedłużanie paznokci. Na pewno każda z was miała taką sytuację kiedy szykując się. Dowiecie się jak przedłużać hybrydą na szablonie.

How to shape and file your nails almond stilletto coffin and square look duration. Z góry mówię że to jest odpowiednia budowa w przedłużaniu nie cho. Baza nie odkształca się nawet po długiej.

Wszystko na temat rewolucyjnej bazy proteinowej możesz przeczytać w poprzednim poście naturalne przedłużenie paznokci. Efekt lustra na paznokciach. W tym filmie chciałam wam pokazać jak przedłużyć paznokcie żelem na formie krok po kroku.