lucidscreening

Przedłużanie Paznokci Hybryda Na Szablonie

Na pewno każda z was miała taką sytuację kiedy szykując się. Wszystko na temat rewolucyjnej bazy proteinowej możesz przeczytać w poprzednim poście naturalne przedłużenie paznokci. Przedłużanie możecie zobaczyć w wersji krok po kroku na filmiku tak żeby żaden etap wam nie umknął.

Jest niesamowicie trwała i odporna na odpryskiwanie.

Przedłużanie paznokci hybryda na szablonie. W tym filmie chciałam wam pokazać jak przedłużyć paznokcie żelem na formie krok po kroku. Z góry mówię że to jest odpowiednia budowa w przedłużaniu nie cho. Baza nie odkształca się nawet po długiej.

Szablon to mała naklejka umieszczana pod wolnym brzegiem naturalnego paznokcia. Nie ma co ukrywać najlepiej takie rzeczy tłumaczy się gdy je widzimy. Jeśli zatem chciałybyście mieć trochę dłuższe paznokcie marzycie o idealnie migdałowym kształcie płytki albo po prostu wasza płytka jest ekstremalnie miękka i osłabiona to zapraszam do.

Nadruk na szablonie pozwala w prosty sposób nadać płytce paznokcia odpowiedni kształt i upragnioną długość. Przedłużanie paznokci hybrydą krok po kroku. Efekt lustra na paznokciach.

Kiara sky nails recommended for you. Muszę przyznać że takie przedłużanie paznokci na szablonie jest naprawdę bardzo proste i każda z was powinna sobie z tym poradzić. Proste przedłużanie paznokci hybrydą semihardi krok po kroku.

Cleaner primer protein base żel easy shape matowienie cleaner protein base hybryda. Wycięcie i odsunięcie skórek ale myślę że o tym nie muszę już. Przedłużanie paznokci żelem krok po kroku.

Na początek należy odtłuścić płytkę paznokcia za pomocą cleanera i płatków bezpyłowych czyli standardowo jak w przypadku postępowania z malowaniem paznokci lakierami hybrydowymi. How to shape and file your nails almond stilletto coffin and square look duration. Base extra wzmacnia paznokcie pozwala na ich odbudowanie a także przedłużenie nawet do 7mm.

W tym wpisie zajmiemy się przedłużaniem paznokci przy użyciu lakieru hybrydowego a dokładniej bazy budującej. Oczywiście wcześniej niezbędne jest też przygotowanie paznokci czyli np. Po utwardzeniu żelu szablon usuwa się.

Dowiecie się jak przedłużać hybrydą na szablonie. Skórki przygotowałam już wcześniej a odżywkę nałożyłam poza kamerą aby nie było niejasności d dziś pokażę wam jak przedłużyć paznokcie hybrydą przedłużanie paznokci. Przedłużanie paznokci metodą żelową jest możliwe dzięki użyciu specjalnego szablonu formy.