lucidscreening

Przedłużenie Paznokcia Hybryda

Uzupełnienie odrostu kolor zdobienia. Przedłużenie hybrydą mogłoby być dobrym sposobem na moje rozdwajające się paznokcie. Polecamy utwardzać w lampie led 1 minutę.

Dim agnieszka janoszka 138 623 views.

Przedłużenie paznokcia hybryda. Przedłużenie paznokci metodą żelową. English us español português brasil. Kiedy szablon do przedłużania paznokci jest już prawidłowo założony cienką warstwą bazy proteinowej budujemy szkielet.

Docinamy formę pod kształt paznokcia i starannie ją podkładamy. Następnie delikatnie matowię płytkę blokiem polerskim czyli kilka razy przejeżdżam nim po powierzchni paznokcia. Proste przedłużanie paznokci hybrydą semihardi krok po kroku semilac.

Budowa paznokcia żelowego. Ogólnie zastanawiam się nad zakupem zestawu do hybryd. Dziś chciałabym pokazać wam jak łatwo można przedłużyć sobie paznokcie w domowym zaciszu za pomocą budującego lakieru hybrydowego semilac hard.

Przedłużanie paznokci flexy gelem na formach od marki elisium. Semilac extend 5w1 baza przedłużenie nadbudowa kolor i top w jednym. Zmywanie lakieru do paznokci co kilka dni zaczyna być dla mnie męczące.

Nie trzeba piłować płytki zbyt mocno wystarczy kilka ruchów blokiem polerskim. Hybryda na naturalnej płytce paznokcia. Przedłużenie paznokci metodą żelową na szablonie kolor zdobienia 90 zl.

Błędy przy manicure hybrydowym. Jest to żel hybrydowy budujący o właściwościach żelu miękkiego który nadaje się zarówno do przedłużania paznokci o kilka milimetrów jak również do ich utwardzenia jeśli naturalna płytka paznokcia jest miękka słaba. Obawiam się tylko że przy zmywaniu hybryd również mogę sobie zniszczyć płytkę.

Skórki przygotowałam już wcześniej a odżywkę nałożyłam poza kamerą aby nie było niejasności d dziś pokażę wam jak przedłużyć paznokcie hybrydą przedłużanie paznokci. Chodzi o to aby wszystkie nierówności zostały wygładzone co pozwoli na maksymalne przedłużenie trwałości całego manicure. Długość przedłużonego paznokcia powinna wynosić 2 3 mm.

Przedłużanie paznokci żelem.