lucidscreening

Robienie Manicure Hybrydowego

Manicure hybrydowy daje niesamowitą trwałość 2 2 5 tygodnia. 1 2 dniu cala masa odkleja się i odpada. Płytka paznokciowa musi być dobrze.

Jakiś czas temu skusiłam się na pierwszy lakier firmy semilac szczerze mówiąc pomimo wielu pozytywnych opinii na ich temat podchodziłam do tego raczej sceptycznie ponieważ lakiery z wyższej półki nie trzymały się długo na moich paznokci.

Robienie manicure hybrydowego. Przyznam że ciężko będzie mi teraz powrócić do tradycyjnego lakieru który wytrzymuje na moich paznokciach maksymalnie 5 6 dni. W drugiej części postu opowiem wam o najczęstszych błędach jakie popełniamy podczas wykonywania manicure hybrydowego. Też jakieś czas temu kupiłam cały zestaw do manicure hybrydowego.

Wydaje mi się ze wszystko robię dobrze krok po kroku tak jak jest napisane w każdym poradniku a jednak po ok. Poznaj korzyści płynące ze stosowania manicure hybrydowego oraz zobacz jak prawidłowo samodzielnie aplikować lakier hybrydowy by cieszyć się efektem przez 21 dni. Przestrzeganie tych zasad z pewnością przedłuży efekt długotrwałości i przyczepności lakieru.

A oto skrócona wersja etapów manicure hybrydowego. Samodzielne wykonanie manicure hybrydowego nie jest wielką sztuką ale wymaga posiadania podstawowej wiedzy dobrego sprzętu i odrobiny wolnego czasu. Gdy sama zaczynałam swoją przygodę z hybrydami chociaż początki były trudne szukałam listy zakupów rzeczy których potrzebuję aby zrobić to samemu.

Mnie jako totalnie zielonej amatorce nie tak łatwo było znaleźć prostą listę z co najwyżej krótkim komentarzem. Przeczytaj albo posłuchaj i dowiedz się jak krok po kroku zrobić paznokcie hybrydowe i manicure który utrzyma się przez kilka tygodni. Zobacz też galerię najlepiej ocenianych paznokci hybrydowych na.

Hybrydę może wykonać w domu każda z was zobacz jakie narzędzia są do tego niezbędne. Więc lakiery mam z marki artlak za 5 zł a bazę i top coat z semillac za około 30 zł. Lista zakupów manicure hybrydowe.

Podsumowując jestem bardzo zadowolona z efektów jaki daje mi ta metoda. I dlatego też że chciałam inne lakiery i inną bazę. Pod manicure hybrydowy nie stosujemy oliwki ani kremu nawilżającego.

O tym co powinien zawierać zestaw startowy i jaką wybrać lampę uv do utwardzania lakieru już wam pisałam. W dzisiejszym poście opowiem wam jak wykonać manicure hybrydowy krok po kroku. Niedawno kupiłam sobie zestaw do manicure hybrydowego ale sama go zestawiłam bo słyszałam że te komplety na allegro nie zawsze są najlepsze.

Zobacz jak wykonać manicure hybrydowy krok po kroku przy użyciu tylko niezbędnych narzędzi. A ja mam pytanie. Wykonanie manicure hybrydowego zajmie nie więcej niż kilkanaście minut ale wymaga to wprawy i użycia odpowiednich produktów.

Szczerze mówiąc trochę się obawiam że. Widzę że pisałaś post dosyć dawno wiec masz już duże doświadczenie.