lucidscreening

Robienie Manicure Hybrydowego

Samodzielne wykonanie manicure hybrydowego nie jest wielką sztuką ale wymaga posiadania podstawowej wiedzy dobrego sprzętu i odrobiny wolnego czasu. Widzę że pisałaś post dosyć dawno wiec masz już duże doświadczenie. Przeczytaj albo posłuchaj i dowiedz się jak krok po kroku zrobić paznokcie hybrydowe i manicure który utrzyma się przez kilka tygodni.

Gdy sama zaczynałam swoją przygodę z hybrydami chociaż początki były trudne szukałam listy zakupów rzeczy których potrzebuję aby zrobić to samemu.

Robienie manicure hybrydowego. Zobacz też galerię najlepiej ocenianych paznokci hybrydowych na. Wykonanie manicure hybrydowego zajmie nie więcej niż kilkanaście minut ale wymaga to wprawy i użycia odpowiednich produktów. I dlatego też że chciałam inne lakiery i inną bazę.

Przyznam że ciężko będzie mi teraz powrócić do tradycyjnego lakieru który wytrzymuje na moich paznokciach maksymalnie 5 6 dni. Zobacz jak wykonać manicure hybrydowy krok po kroku przy użyciu tylko niezbędnych narzędzi. Mnie jako totalnie zielonej amatorce nie tak łatwo było znaleźć prostą listę z co najwyżej krótkim komentarzem.

A oto skrócona wersja etapów manicure hybrydowego. O tym co powinien zawierać zestaw startowy i jaką wybrać lampę uv do utwardzania lakieru już wam pisałam. W drugiej części postu opowiem wam o najczęstszych błędach jakie popełniamy podczas wykonywania manicure hybrydowego.

A ja mam pytanie. Manicure hybrydowy daje niesamowitą trwałość 2 2 5 tygodnia. Też jakieś czas temu kupiłam cały zestaw do manicure hybrydowego.

Pod manicure hybrydowy nie stosujemy oliwki ani kremu nawilżającego. Podsumowując jestem bardzo zadowolona z efektów jaki daje mi ta metoda. Przestrzeganie tych zasad z pewnością przedłuży efekt długotrwałości i przyczepności lakieru.

Szczerze mówiąc trochę się obawiam że. Więc lakiery mam z marki artlak za 5 zł a bazę i top coat z semillac za około 30 zł. Jakiś czas temu skusiłam się na pierwszy lakier firmy semilac szczerze mówiąc pomimo wielu pozytywnych opinii na ich temat podchodziłam do tego raczej sceptycznie ponieważ lakiery z wyższej półki nie trzymały się długo na moich paznokci.

Niedawno kupiłam sobie zestaw do manicure hybrydowego ale sama go zestawiłam bo słyszałam że te komplety na allegro nie zawsze są najlepsze. Poznaj korzyści płynące ze stosowania manicure hybrydowego oraz zobacz jak prawidłowo samodzielnie aplikować lakier hybrydowy by cieszyć się efektem przez 21 dni. 1 2 dniu cala masa odkleja się i odpada.

W dzisiejszym poście opowiem wam jak wykonać manicure hybrydowy krok po kroku. Lista zakupów manicure hybrydowe. Hybrydę może wykonać w domu każda z was zobacz jakie narzędzia są do tego niezbędne.

Płytka paznokciowa musi być dobrze. Wydaje mi się ze wszystko robię dobrze krok po kroku tak jak jest napisane w każdym poradniku a jednak po ok.